“QINN DESIGNS” – ekskluzīvas masīvkoka izlietnes un interjera elementi


Zīmols “QINN DESIGNS” izstādes “Furniture & Design Isle 2020” apmeklētājiem piedāvās klātienē apskatīt vienu no uzņēmuma radītajiem produktiem - masīvkoka izlietni, kā arī, interesentiem plašāk pastāstīs par individuālu dizaina risinājumu izstrādes iespējām un savas darbības niansēm.

“QINN DESIGNS” izgatavo ekskluzīvas masīvkoka izlietnes un interjera elementus, apvienojot augstas kvalitātes materiālus ar mūsdienīgu dizainu. Masīvi cēlkoki un citi materiāli tiek veidoti plūstošās, dabas iedvesmotās formās, lai nodrošinātu unikālu lietotāja un dizaina pieredzi. Pieprasījumam pēc dabiskā pieaugot ikvienā jomā, šādi inovatīvi produkti, kas sevī apvieno funkciju un estētiku, ir nākamais solis, lai dabu ienestu dzīves telpā un pilsētvidē.

SIA “QINN DESIGN” ir Latvijas dizaina uzņēmums, kas izgatavo koka izlietnes un interjera elementus, kā arī piedāvā individuāla dizaina produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus, sākot no grafiskā modeļa izveides līdz gatavam produktam. Uzņēmuma izveidotāji ir atvērti sadarbībai un izaicinājumiem dažādu inovatīvu dizaina objektu un risinājumu realizēšanā.

Vairāk:
qinndesigns.com
info@qinndesigns.com
facebook.com/QinnDesigns
instagram.com/qinndesigns