“UNIQUE” piedāvā augstas kvalitātes audio un video risinājumus, integrējot tos klienta interjerā!


“UNIQUE” pārstāv tādus zīmolus kā “Meridian”, “Naim”, “Bowers & Wilkins”, “Gallo Acoustics”, “Russound”, “Bose”, “Sony”, “Yamaha”, “Pioneer” un citus.

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā:
- Dizaina skandas,
- Mājas kino zāles,
- Multizonu audio,
- Komerctelpu audio,
- Projektu izstrādi un apkalpošanu.

Izstādē “Furniture & Design Isle 2020” būs iespēja apskatīt jaunākos produktus no angļu kompānijas “Gallo Acoustics”. Kompānija piedāvā skandas mājas kino zālēm, fona mūzikai, terasei u.c. Pieejamas dažādās krāsās, turklāt arī ekskluzīvie 24 karātu zelta, kā arī hroma modeļi tiem, kuri meklē ko patiesi atšķirīgu un skaistu.

Tāpat klientiem tiek piedāvāts apskatīt un paklausīties “Naim” audio zīmola bezvadu skandas. “Naim” ir uzņēmums, kurš ražo skandas Bentley automobiļiem un salīdzinoši nesen ir uzsācīs bezvadu mājas skandu ražošanu. Šajā neilgajā laika posmā “Naim” ražotie produkti ir ieguvuši izcilas atsauksmes visā pasaulē un to skanējums ir novērtēts kā fenomenāli labs!

“UNIQUE” izstrādā un realizē augstas kvalitātes audio un video projektus, tos īpaši pielāgojot klienta interjeram, vēlmēm un videi. Pakalpojums ietver pilna servisa apkalpošanu, sākot ar konsultācijām un projekta izstrādi, beidzot ar instalāciju darbiem un garantijas apkalpošanu. Piedāvājam savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kā arī sadarbojamies ar valsts un pašvaldību iestādēm.

UNIQUE veikals atrodas I/C Sky&More 2. stāvā.