Salons “Magma” – augstas kvalitātes santehnika!


Santehnikas salons “MAGMA” piedāvā izlietnes, vannas, podus, duškabīnes un to paliktņus, kā arī jaucējkrānus – augstas kvalitātes santehniku no Eiropas spēcīgākajiem ražotājiem. Piedāvājumā ir arī tepat Latvijā paša uzņēmuma “Magma” ražotie jaucējkrāni virtuvei, vannasistabai un dušai, kuriem izstādes laikā būs spēkā 20% atlaide!

Salons “Magma”, piedāvājot santehniku no Eiropas spēcīgākajiem ražotājiem, kā arī profesionāli un ar vislielāko atbildību konsultējot klientus santehnikas iegādes jautājumos, darbojas kopš 2005. gada. Salons piedāvā tādus zīmolus kā: KLUDI, VISPOOL, SANINDUSA, CATALANO, KEUCO, BATHCO, CASA DI VANNA un citus.

MAGMA jaucējkrāni tiek ražoti Latvijā un to montāža ir roku darbs ar augstu kvalitātes kontroli komplektēšanas procesā! Jaucējkrāni tiek testēti ar gaisa un ūdens spiedienu, lai apstiprinātŪ pircējam, ka tie ir kvalitatīvi un droši. Ražojot produkciju, uzņēmuma pamatkritēriji ir kvalitātes un cenas adekvāta attiecība ar priekšroku kvalitātes rādītājiem.

SIA „Magma” ir Latvijas jaucējkrānu ražošanas un santehnikas vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš atrodas Rīgā, Katrīnas dambī 18a. Tieši šeit uzņēmums ražo zīmola MAGMA lokanos pievadus un jaucējkrānus, kuri ir pieejami lielākajos būvniecības tirdzniecības veikalos un santehnikas veikalos.

Vairāk:
www.magma.lv
www.facebook.com/MagmaLV/

www.instagram.com/magma__salons/