Kontinentālās divu matraču gultas, motorizētas gultas, matrači, virsmatrači, segas un spilveni... “Delux Dreams” – skandināvu kvalitāte Jūsu guļamistabā!


Rūpējoties par Jūsu naktsmiera kvalitāti, mēs palīdzēsim atrast tieši Jums piemērotu gultas veidu, matrača stingrību, virsmatraci, audumu, galvgali, kā arī gultas aksesuārus – spilvenus un pārvalkus, izgatavosim un piegādāsim Jums uz mājām.

Kvalitatīvs naktsmiers lieliskai dzīvei! Mēs uzskatām, ka labai gultai ir jāapvieno sevī gan komforts un ortopēdiskums, gan arī estētiskais baudījums. Tieši tāpēc mūsu igauņu meistari rūpīgi strādā pie katras gultas detaļas, lai jau pēc 5 nedēļām tā nonāktu Jūsu mājās.

Apmeklē mūsu stendu izstādē “Furniture & Design Isle 2020” un uzzini par izdevīgiem “Delux Dreams” piedāvājumiem un jauniem gultu modeļiem!

Uzņēmums “Delux Dreams” ir somu ģimenes uzņēmums, kurš veidots balstoties uz rūpēm, ģimeniskumu un piederības sajūtu. Uzņēmums tirgū ir jau kopš 1997. gada un ir plaši pazīstams lielākajās Eiropas valstīs.

Gaidīsim Jūs arī mūsu salonā Lāčplēša ielā 20A (ieeja no Tērbatas ielas)!

Vairāk informācijas: www.delux.ee/lv
Tel. Nr. 67650146

Facebook: www.facebook.com/DeluxRiga
Instagram: www.instagram.com/deluxdreams/?hl=en