“BURTIŅŠ” – personalizēti bērnu trauki, kuriem uz malas sasēdusi burtiņu rinda!


Izstādes “Furniture & Design Isle 2020” apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja pasūtīt personalizētus traukus un krājkasītes ar bezmaksas piegādi. Uz vietas būs iespēja iegādāties alfabēta puzles. Jaunums! Sienas alfabēts, kuru būs iespējams iegādāties arī izstādē. Turklāt “BURTIŅŠ” sortimentā atgriežas personalizētas mugurtašiņas!

“BURTIŅŠ” ir personalizēti bērnu trauki, kuriem uz malas sasēdusi burtiņu rinda. Mēs radām, lai kļūtu par bērnu labāko bērnības draugu. Lai zem putras, kāds vienmēr viņu gaida, un lai ēšanas prieks ir liels. Personalizēt var ar jebkādu vārdu un jebkuru alfabētu. No dotajām krāsām un ilustrācijām, savu trauku izskatu mazais, lai izvēlas pats! Ēd, mācies, burto, domā!

Zīmola “BURTIŅŠ” trauku kolekcijai pievienojas personalizētas krājkasītes lieliem un maziem sapņiem. Alfabēta puzles ar 35 un 88 kauliņiem, kā arī 6 kauliņu puzles ar vienu burtiņu mazajiem, kuri savu burtiņu atpazīst un zina. “BURTIŅŠ” jaunums ir sienas alfabēts un atpakaļ sortimentā atgriežas arī personalizētas mugurtašiņas.

Sabīne Baumane ir dizainere, kura ir radījusi zīmolu “BURTIŅŠ” un ir atvērta jauniem dizaina projektiem. STĀSTS
little Wil ir manas bērnības skaistākās atmiņas ietērptas zīmolā, kas rada tikpat krāšņas atmiņas arī citiem. little Wil man atgādina manu vectēvu Vilni. Viņš bija mans spēks un drošība, un es tik ļoti lepojos soļot pie viņa rokas, ka bērnībā tiku saukta par mazo Vilnīti jeb little Wil. Vilnis bija mans labākais bērnības draugs – viņa mati bija tikpat viļņaini, kā viņa vārds, un kājās viņam vienmēr bija vilnas zeķes. Tās bija tikpat krāsainas, cik viņš pats – mazbērnu salāpītas no vienas vietas un katru reizi, ar citas krāsas diegu. 
Tagad, kad esmu izaugusi, savā uzņēmumā esmu ielikusi visas tās vērtības, ko Vilnis iemācīja. Visvairāk jau to, ka pasaule nav ideāla, bet tā ir ļoti skaista. Vēl no viņa mācījos drosmi, tieši tādēļ ir pienācis laiks bezbailīgi spert kāju lielajā pasaulē, un lolotajam zīmolam rotā pārtopot par little Wil, kas turpinās radīt burtu traukus, kuriem uz malas sasēdusi burtiņu rinda.

little Wil esmu es Sabīne
little Wil ir mans brālis Uga
little Wil ir mana māsa Krista 
Un little Wil pavisam noteikti ir BURTIŅŠ - daudzu bērnu labākais draugs.


Vairāk:
www.facebook.com/littlewildesign
www.instagram.com/littlewildesign/