SIA “PILSAKMENS” piedāvā izgatavot izstrādājumus no dabīgā akmens pēc individuāla pasūtījuma


SIA “PILSAKMENS” piedāvājumā ir dažādi izstrādājumi no dabīgā akmens – virtuves darba virsmas, galdu virsmas, palodzes, kāpņu apdare, kā arī trauki, gatavās izlietnes un citi izstrādājumi pēc individuāla pasūtījuma. Iespējams arī iegādāties dabīgā akmens (granīts, marmors, onikss, travertīns, kaļķakmens u.c.) lielizmēra loksnes. Uzzini vairāk, apmeklējot uzņēmuma stendu izstādē “Furniture & Design Isle 2020” (hallē Nr. 1)!

Katram klientam, kas vēlas iegādāties izstrādājumu pēc individuāla pasūtījuma no dabīgā akmens, ir iespēja apmeklēt SIA “PILSAKMENS” plašo noliktavu Salaspilī un apskatīt akmens plāksnes, no kurām izgatavojam vēlamo izstrādājumu, sākot no mazas palodzītes, līdz pat mājas fasādes apdarei. Pēc akmens izvēles, klientam tiek sagatavots pārskatāms cenas piedāvājums.

SIA “Pilsakmens” ir inovatīvs un strauji augošs ģimenes uzņēmums ar bagātu pieredzi.
Kaut arī tas ir dibināts salīdzinoši nesen, 2011. gada sākumā, uzņēmuma īpašniekiem un speciālistiem ir 25 gadu ilga pieredze akmens apstrādes jomā. Vienlaikus notiek nepārtraukta attīstība, investējot ievērojamus līdzekļus jaunāko akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādē, apgūstot modernākās tehnoloģijas, kā arī paplašinot akmens materiālu noliktavu.Mājas lapa: www.pilsakmens.lv
Instagram – pilsakmens
Facebook – Pilsakmens