Jaunākie un energoefektīvākie apkures risinājumi no Herz


Uzņēmuma ‘’Herz Baltija’’ ekspozīcijā būs iespēja aplūkot jaunākos un energoefektīvākos apkures risinājumus no populārā Austriešu ražotāja Herz. 


Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties tuvāk ar attālināto apkures radiatoru vadības sistēmu Herz Smart Comfort, kas dod iespēju vadīt un regulēt apkures sistēmu caur datoru un viedtālruni, neatrodoties uz vietas mājās.

Tāpat Herz ekspozīcijā interesenti klātienē varēs apskatīt augstākās kvalitātes Herz granulu apkures katlus. Tai skaitā arī jauno, energoefektīvo granulu apkures katlu CONDENS, ar kondensācijas tehnoloģiju, kura lietderības koeficents ir virs 106%.

Herz stendā plašā sortimentā būs pārstāvēti apkures sistēmas regulējoši vārsti un vadības automātika, gan apkures katlu telpām, gan apkures radiatoru un silto grīdu sistēmām, kā arī industriālo ēku apkures risinājumi.

Apmeklētāju interesi viennozīmīgi piesaistīs Herz stendā izstādītie gaumīgie un kvalitatīvie Herz virtuves un vannas istabu jaucējkrāni, kas izceļas ar augstu funkcionālu dizainu un 6 gadu garantiju.

Herz stendā būs mīļi gaidīts ikviens apmeklētājs, gan apkures sistēmu projektētāji, izplatītāji, montāžnieki, studenti, gan arī citi HERZ produktu entuziasti un interesenti.

Plašāka informācija:

www.herz.lv1749702530_9987.jpg
770455076_9987.jpg