"Logu Filtri" piedāvā iegādāties un uzstādīt logu filtrus


Uzņēmums Sia "Logu Filtri" ir jauns uzņēmums, kas izstādes "Māja I 2020" apmeklētājiem piedāvās iegādāties un uzstādīt logu filtrus.


Logu filtrs nodrošina svaiga gaisa pieplūdi, samazinot mitruma un pelējuma veidošanās risku; Filtrs nepieļauj izplūdes gāzu, putekļu un ziedputekšņu iekļūšanu telpā; Mazina saaukstēšanās iespējamību, it īpaši ziemā; Samazinās skābekļa deficīts – uzlabojas pašsajūta un veselība; Tiek normalizēts miega režīms, kas palīdz atjaunot fiziskos un garīgos spēkus; Tiek saglabāta logu skaņas izolāciju, pasargājot no ārpasaules trokšņiem.

Sia "Logu Filtri" ekspozīcijā izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties loga filtrus ar rokturi, un loga filtrus bez roktura, kā arī filtra elementus par īpašu cenu! Tāpat arī būs iespēja redzēt, kā dzīvē izskatās logu filtrs iemontēts loga rāmī, kā darbojas vārsts un kur šos filtrus ir iespējams uzstādīt.

Iegādājoties filtru, dāvanā dosim filtra elementu! (Filtra elements darbojas vidēji 4-6 mēnešus, pēc tam būtu nepieciešama filtra elementa nomaiņa.)

Plašāka informācija:
www.logufiltri.lv
facebook.com/logufiltri/845051347_9959.jpg
465891140_9959.jpg