Skandināvijas populārākie solārie jumti tagad pieejami Latvijā


“Solarstone” – vadošais ēkās integrēto fotoelementu paneļu (BIPV) risinājumu ražotājs Ziemeļvalstīs – piedāvā augstākās kvalitātes un ekonomiskus solāros jumtus. Uzņēmuma patentētais alumīnija rāmja komplekts “Click-on” pārvērš praktiski jebkuru solāro paneli par laikapstākļu izturīgu jumta seguma materiālu “divi-vienā” bez papildu apakšslāņa.

 
Pilnībā solārā jumta koncepcija “Click-on” risina galvenās problēmas, ar kurām saskārusies BIPV tehnoloģija – saderību un uzstādīšanas sarežģītību. Lai kombinētu ar standarta fotoelementu moduļiem, rāmja komplektam nav nepieciešamas stiprinājuma skrūves vai līme. Kā papildus ieguvums ir komplekta vienkārša uzstādīšana būvobjektā un kopā ar alumīnija neaktīvajiem, neīstajiem moduļiem pat vissarežģītāko jumta konfigurāciju viegla īstenošana.

Nozari pārveidojoša tehnoloģija
“Click-on” komplektam ir būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar parastajām integrētajām un uz jumta uzstādītām solārās enerģijas iekārtām.
Viegli uzstādāmi. Standarta 80 m2 jumta virsma ir viegli aprīkojama ar paneļiem tikai vienas dienas laikā.
Ļoti estētiski. Vienlīdz piemērots risinājums Ziemeļvalstu baznīcām un Franču Rivjēras villām.
Izmaksu efektīvi. Konkurētspējīgas cenas, salīdzinot ar tradicionālajām uz jumta uzstādāmām solārajām iekārtām.

Pilns solārais jumts ar “Click-on” un neīstajiem moduļiem
Neaktīvos moduļus (“neīstos moduļus”) var viegli integrēt pa jumta perimetru, pastāvīgi aizēnotās daļās un vietās ar nekustīgiem saules gaismas aizēnotājiem (skursteņiem, jumta logiem, ventilācijas izplūdes atverēm, sniega barjerām u.tml.). Neīstie moduļi ir izgatavoti no alumīnija šūnveida struktūras paneļiem un ierāmēti, izmantojot tādu pašu tehnoloģiju “Click-on”. Aktīvie un neaktīvie moduļi dabiski saplūst ar kopējo modernā solārā jumta koncepciju. Ja klients nevēlas uzstādīt pasīvos alumīnija moduļus, tad pieejami īpaši pārejas apdares elementi pielāgošanai parastajam jumta seguma materiālam.
 
Savstarpēji savienojamu dakstiņu solārie moduļi
“Solarstone” moduļi dakstiņu jumtiem ir savienojami ar jebkuru betona vai māla dakstiņu. Pieejami 2 dažādu izmēru un jaudu moduļi (90 W un 105 W) pieskaņošanai plašai tirgū pieejamo dakstiņu izvēlei. 6 jumta dakstiņus aizstāj 1 solārais modulis ar garantētu vienlaidu pāreju. Elegants un pieguļošs fotoelementu paneļu dizains papildina jūsu mājokļa dabisko dizainu.

Uzziniet vairāk:
www.solarstone.ee/en
www.linkedin.com/company/solarstone
www.facebook.com/SolarstoneEnergy983607272_11323.jpg
526985825_11323.jpg
164234897_11323.jpg
1217930982_11323.jpg
825698089_11323.jpg