“KOURASANIT” piedāvās dabīgos dekoratīvās apdares materiālus


Uzņēmums "KOURASANIT" izstādes “Māja I 2022” apmeklētājus iepazīstinās ar dabīgiem dekoratīvās apdares materiāliem.


Apdares materiāli ir gatavoti no dabīgajām izejvielām, krāsu palete radīta kombinējot iežus, oļus, akmeņus un smilšu frakcijas. Materiālu var uzklāt uz jebkura materiāla un izmantot ēkas iekšējām un ārējām sienām. Materiāli ir atbilstoši Latvijas laikapstākļiem.
Izstādē tiks parādīts "KOURASANIT" dabīgo materiālu pielietojums telpu un objektu virsmām: sienām, grīdām, griestiem gan iekštelpās, gan telpās ar izteiktu mitrumu, fasādēm, āra celiņu segumiem.

Materiāls uzklāšanas procesā nerada putekļus, kas ir liela priekšrocība būvniecības laikā vai veicot remontu. Kā saistviela tiek izmantots hidratēts (dzēstais) kaļķis, kas nodrošina elpojošu materiāla slāni un nodrošina labvēlīgu mitruma apmaiņu, neradot sienas pelējumu. Materiālu var uzklāt uz jebkuras virsmas, piemēram, reģipša, MDF, OSB, flīzēm, mūriem un ķieģeļiem.

Padziļināta seno un tradicionālo būvniecības tehniku un būvmateriālu īpašību izpēte lika "KOURASANIT" domāt citādāk un radīt plašu produktu klāstu, kuri ir izturīgi, videi draudzīgi un estētiski pievilcīgi.

Izmantojot dabiskus materiālus un vērtīgas senās formulas, "KOURASANIT" ir radījis pilnīgi jaunu būvniecības pasauli, kuras centrā ir gan cilvēki, gan vide.

Izmantojot dabīgos materiālus, tiek nodrošināta ne tikai sienas virsmas elpošana, bet arī ilgmūžība. Šie materiāli nodrošina gan lieliskus estētiskos rezultātus, gan materiāla izturību, gan konkurētspējīgas izmaksas salīdzinājumā ar parastajiem materiāliem.

SIA "KOURASANIT BS" ir "KOURASANIT" (Grieķija) uzņēmuma materiālu un tehnoloģiju oficiālais pārstāvis Latvijā. "KOURASANIT" Latvijā piedāvā dabīgos dekoratīvos apdares materiālus un uzklāšanas darbus.

https://www.kourasanit.com/en/showrooms/riga
https://www.facebook.com/kourasanit.latvia
https://www.instagram.com/kourasanit.latvia/313185329_11223.jpeg
1159964418_11223.jpeg
20438597_11223.jpeg