Iepazīsties ar jaunu zīmolu - O’Wood  


Lai radītu vislabākos kokmateriālus, kas kalpos jums uzticami un ilgi, nepietiek ar tehnoloģiju. Lai no meža paņemtu vislabāko, mežs jāciena. Jābūt kā mežam.  Zaļam, uzticamam, pacietīgam.

O’Wood  darbs ir tikai acumirklis starp gadu desmitiem, kad koks audzis, un gadsimtiem, kad tas palīdzēs augt cilvēkiem.

O’Wood ir jaudīga kokapstrādes meistaru un profesionāļu komanda. Mēs cienām dabu, tās bagātības un pievēršam uzmanību detaļām ik katrā mūsu ražotajā produktā.

O’Wood ražotne un tās meistari aug profesionāli jau vairāk nekā 20 gadus nemitīgi attīstoties un nodrošinot kvalitāti arvien jaunās jomās.

O’Wood ražotne atrodas vienā no zaļākajām teritorijām pasaulē tikai dažus kilometrus no tīrākā ezera un leknākajiem mežiem Latvijā. Jēkabpils ir mazākā pilsēta Latvijā, taču tās attīstību jau gandrīz 800 gadus uz priekšu dzen lieliskais novietojums.

O’Wood ražotnē tiek veikts pilns kokapstrādes cikls – no augstākās kvalitātes baļķu atlases līdz un zāģēšanas līdz augstvērtīga produkta sagatavošanai. Tas dod iespēju pilnībā kontrolēt ražošanas procesu, pasūtījumu izpildes termiņus un nodrošināt produktu kvalitāti.

Uzņēmuma produktus atzīst par labākajiem no ASV līdz Āzijai.  O’Wood ražo gan standarta profilus saunu apdarei, gan arī pastāvīgi rada jaunus produktus no koksnes.  

Zīmola īpašnieks daudznozaru uzņēmums Ošukalns - cienīts Latvijā un pazīstams pasaulē. Šobrīd OŠUKALNS GRUPAS kompānijas darbības virzieni ir mežizstrāde, kokapstrāde, ceļu būve, dabīgo izrakteņu ieguve, asfaltbetona ražošana, nekustamie īpašumi, kravas auto rezerves daļu tirdzniecība un serviss, siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošana.

Plašāka informācija:
www.osukalns.lv371795286_10232.jpg