„Dzīvo siltāk” un sadarbības partneri iepazīstinās ar Būvniecības informācijas sistēmu, kā arī kvalitatīvu ēku atjaunošanas jautājumiem


Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādes „Māja I” laikā no šī gada 12. līdz 14. jūnijam  aicina iepazīties ar Būvniecības informācijas sistēmas BIS iespējām, ugunsdrošību un kvalitatīvu ēku atjaunošanas jautājumiem. 


Trīs dienas stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Būvniecības valsts kontroles biroja, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, “Latvijas valsts standarts” ekspertus. 

Piektdien, 12. jūnijā Valsts ieņēmumu dienesta eksperte informēs par PVN piemērošanu būvniecības pakalpojumiem un būvizstrādājumiem. Savukārt Latvijas valsts standarta pārstāvji šajā dienā pastāstīs par standartiem būvniecībā, standartu klasifikāciju, pieejamību, priekšrocībām un ieguvumiem. 

Visas dienas stendā konsultācijas sniegs arī būvniecības nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas logu un durvju ražotāju asociācijas, Minerālvates ražotāju asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības.

Plašāka informācija:
www.em.gov.lv
Twiteer: @siltinam, @EM_gov_lv
facebook.com/siltinam 
instargram.com/dzivosiltak756466824_10129.jpg