Nestandarta virsmas apdares tehnoloģija unikālam grīdas izskatam no "Amber Wood"


SIA "Amber Wood" gadskārtējā būvniecības izstādē "Māja I 2020" prezentēs nestandarta virsmas apdares tehnoloģiju, kas nodrošina unikālu grīdas izskatu. Ekspozīcijā būs arī aplūkojams īpaši ekskluzīvs masīvkoka parkets.


Kā vienmēr izstādes apmeklētājiem uzņēmums piedāvās iespēju reģistrēties SIA "Amber Wood" ekspozīcijā un saņemt speciālu akcijas atlaidi gan masīvkoka grīdas dēļiem gan arī divslāņu dēļiem.

„Ozola dēļi uz apsildāmās grīdas”

Divslāņu grīdas dēļi paredzēti grīdu ieklāšanai telpās ar mainīgu mitruma un temperatūras režīmu. Viens no populārakajiem pielietojumiem ir to ieklāšana uz apsildāmajām grīdām. Ekonomisku, ekoloģisku un praktisku apsvērumu dēļ siltās grīdas kļūst ar vien populārākas gan dzīvokļos gan privātmājās. SIA Amber Wood ražotie divslāņu grīdas dēļi un parkets ir izgatavoti rūpīgi izvērtējot klientu parsības un izprotot tehnisko risinājumu specifiku. Ņemot vērā grīdas seguma temperatūras un mitruma satura svārstības dēļi ir izgatavoti no diviem slāņiem. Apakšējā daļā ir bērza saplāksnis, bet virskārtā ozola lamele. Bērza saplākšņa blīvums, līdzīgi kā ozolam ir 700 kg/m3. Tas nodrošina vienmērīgu siltuma vadītspēju ?=0.17 W/(mK). Fragmentēts bērza saplākšņa apakšklājs nodrošina augstu dimensiju stabilitāti mainoties dēļa temperatūrai un mitrumam, kā arī atvieglo grīdas dēļu ieklāšanu uz nelīdzenas pamatnes.

Grīdas dēļiem iespējama virsmas apstrāde, kas nodrošina kvalitatīvu virsmas strukturēšanu un industriālu cietā vaska uzklāšanu atbilstoši klienta vēlmēm.

Ražotāja pārstāvis palīdzēs ar profesionālu konsultāciju ik vienam interesentam par masīvas koksnes grīdas dēļu kā arī divslāņu grīdas dēļu ieklāšanu un ekspluatāciju.

Vairāk informācijas: 
www.amberwood.lv922129177_10058.jpg