Latviešu valodas aģentūra aicina piedalīties valodas izziņas viktorīnā un apgūt jaunas spēles un rotaļas


Latviešu valodas aģentūra 4. martā plkst. 10.00 aicina uz valodas izziņas viktorīnu “Protu, protu!”, kurā gan bērni, gan vecāki, gan arī vecvecāki varēs pārbaudīt savas latviešu valodas prasmes un uzzināt daudz jauna. Savukārt 5.martā plkst. 10.00 uz izstādes Galvenās skatuves būs latviešu valodas spēļu un rotaļu rīts “Vārdiņš, vārdiņš, teikumiņš”, kur bērni dosies rotaļās kopā ar Valodas spēļu klubiņa talismanu Vardulēnu Brašuli un aktrisi Žannu Evarti.

Jauniešu un pieaugušo pasākums
4. marts plkst. 10.00–11.00
Valodas izziņas viktorīna “Protu, protu!”

Kas ir aizgore? Cik burtu garākajā latviešu valodas vārdā? Kura valodnieka 150 gadu jubileju atzīmējam šogad? Ar smaidu pārbaudīsim savas latviešu valodas prasmes un zināšanas par daudzveidīgiem ar latviešu valodu saistītiem jautājumiem. Šī viktorīna ne tikai palīdzēs izvērtēt savas prasmes un zināšanas, bet rosinās zinātkāri un vēlmi latviešu valodu izzināt vēl sirsnīgāk.
Līdzi jāņem mobilie tālruņi. Veiksmīgākajiem – noderīgas balvas!


Bērnu pasākums
5. martā plkst. 10.00
Valodas spēļu un rotaļu rīts “Vārdiņš, vārdiņš, teikumiņš”!

Lec, ķer, met – šie ir darbības vārdi, kas rada prieku un kustību. Kas kopīgs lekšanai un priekam? Šie vārdi skan latviešu valodā! Aicinām mazos spēlēties un rotaļāties, bet lielos – mācīties jaunas spēles un rotaļas, lai radītu draudzīgu valodas vidi mājās. Rotaļas un spēles vadīs aktrise Žanna Evarte un Vardulēns Brašulis. Nāc!


Kontakti:
facebook.com/latviesuvalodasagentura
instagram.com/latviesu_valodas_agentura1350365534_12220.jpg
181752811_12220.jpg