“Latvijas Mediji” piedāvās vairāku grāmatu pirmizrādes!


“Latvijas Mediju” ekspozīcijā “Latvijas Grāmatu izstādē 2022” būs nopērkamas grāmatas, kas grāmatnīcās parādīsies tikai marta beigās.

Vēl Ziemassvētkos Līsbetas dzīve šķita nokārtojusies – iemīļots darbs, omulīga mājiņa un jauna mīlestība – viss bija tieši tā, kā viņa pati to vēlējās. Taču, tuvojoties pavasarim, bezkaunīgas tenkas aptumšo ikdienu darbā, mīļotais pavada laiku, risinot bijušās sievas problēmas, bet kaimiņu mājā ievācas jauns pāris, un nav ilgi jāgaida, līdz Līsbetai nākas ne vien aizstāvēt savas zemes robežas, bet arī cīnīties par naktsmieru... Taču Līsbeta nav vis ar pliku roku ņemama! Turklāt šoreiz palīdzīgu roku sniegs kāds, kurš reiz lika viņas sirdij pukstēt straujāk.

Agrā jaunībā zaudējusi māsu, medmāsa Ženevjēva tic vairs tikai zinātnei un medicīnai. Taču viss mainās brīdi, kad daktera Šarko vadītajā slimnīcā nonāk 19 gadus vecā Eižēnija. Ģimene viņu ieslodzījusi dziednīcā, jo Eiženijai ir noslēpums, kura dēļ meitene neiederas 19. gadsimta smalkajā sabiedrībā. Tomēr Eiženija ir apņēmības pilna izbēgt no Salpetrjēras. Tam viņai būs nepieciešama Ženevjēvas palīdzība.

“Tikai tad, kad es sapratu, ka mana primārā vajadzība ir KLUSUMS, es sāku to meklēt. Un te nu tas bija – dziļi paslēpts zem pilsētu, mašīnu un nemitīgo domu skaļās dunas, zem iPhoniem un mūzikas trokšņiem gulēja un klusi mani gaidīja.”

https://veikals.latvijasmediji.lv/931198058_11267.jpg
792703992_11267.jpg
1897203526_11267.jpg