“Madris” aicina uz grāmatas “Latvija – tik un tā / Its Latvia–anyway” prezentāciju


12. martā plkst. 12.00–13.00 grāmatu apgāds “Madris” aicina apmeklēt “Latvijas Grāmatu izstādes 2022” Lielo skatuvi, kur notiks Petras Derkins, Aivara Eipura grāmatas “Latvija – tik un tā / Its Latvia–anyway” prezentācija.

Pasākumā piedalīsies apgāda “Madris” vadītāja Skaidrīte Naumova, grāmatas autors Aivars Eipurs. Ar video starpniecību klātesošos uzrunās Petra Derkins. Pārdomās par saprotamo un nesaprotamo tulkojot dalīsies Valda Liepiņa.

Pasākuma noslēgumā – plkst. 12.45 ar topošo grāmatu L. Sīle, M. Eglīte “Ar ko pārsteigsit šodien?” par Jaunatnes teātra Šapiro kursu iepazīstinās Maija Eglīte un muzicēs teātra aktieri Dina Bitēna Sirmā un Atvars Sirmais.
Mērķauditorija: lasošie kultūras cilvēki

Grāmatas “Latvija – tik un tā / Its Latvia–anyway” īss apraksts
Aivars Eipurs – teksta autors
Petra Derkins – māksliniece (videoieraksts)
Valda Liepiņa – tulkotāja angļu valodā

Grāmatas saturu veido Šveices mākslinieces, kura jau daudzus gadus dzīvo Latvijā, Petras Derkins ilustratīvais materiāls – kolāžas un asamblāžas – tie ir izgriezumi no laikrakstiem un žurnāliem, iejaucoties tajā ar krāsām un dzejnieka un prozaiķa Aivara Eipura īsprozas jeb minimas, kas asociējas ar ilustratīvo materiālu. Tēmas ir ļoti daudzveidīgas, sākot ar Raini un Aspaziju un beidzot ar Covid. Grāmatu angļu valodā tulkojusi Valda Liepiņa, kura ir dzimusi Austrālijā, un tagad dzīvo Latvijā. Grāmata ir savedusi kopā cilvēkus no dažādām valstīm ar vienu domu, mēs stāstām par Latviju.
Grāmatu finansiāli atbalsta VKKF programma Kultūrelpa

Rīgā, Tallinas iela 36a (pagalma māja), Rīga, LV-1001
http://www.madris.lv
29906392
madris@madris.lv
https://www.facebook.com/apgadsmadris2129487569_11247.jpg
325629193_11247.jpg