10.00–16.40
10.30–11.00
10.30–16.00
Mācību centrs “MAGNUM’’
11.00–12.00
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija
11.30–12.10
12.00–13.00
12.00–12.30
“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža
12.00–13.00
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK)
13.00–13.30
LCC International University
13.00–13.30
Transporta un sakaru institūts (TSI)
13.30–14.00
Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas struktūrvienība
13.30–14.10
14.00–14.30
Biznesa augstskolas ''Turība'' izdevniecība
14.00–14.30
Mēbeļu ražotāju asociācija
14.00–15.00
14.10–14.40
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
14.30–15.00
Rīgas Tehniskā universitāte
14.30–15.00
Izdevniecība “MontMasca”
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
15.00–15.30
15.00–15.40
15.15–15.30
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
15.30–16.00
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"
15.30–16.00
Transporta un sakaru institūts (TSI)
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
16.00–16.30
Izdevniecība “Dienas Grāmata”
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
10.30–16.00
Mācību centrs “MAGNUM’’
11.00–12.00
11.00–11.30
Liepājas Valsts tehnikums
11.30–12.10
11.30–12.00
LCC International University
12.00–13.00
12.00–12.30
Valsts policijas koledža
12.00–12.30
Transporta un sakaru institūts (TSI)
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"
13.00–14.00
13.00–14.00
13.00–13.30
Latvijas Kultūras akadēmija
13.30–14.10
13.30–14.00
Tallinn University
13.30–14.00
14.00–14.30
14.00–15.00
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
Biznesa augstskola “Turība’’
Cēsu Valsts ģimnāzija
15.00–16.00
Francijas institūts Latvijā
15.00–15.40
15.30–16.00
“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
16.30–17.00
Mācību centrs “MAGNUM’’
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
10.30–15.00
Mācību centrs “MAGNUM’’
11.00–11.40
11.30–12.00
“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža
12.00–12.30
Valsts policijas koledža
12.00–12.30
Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācija
12.30–13.00
Banku augstskola
12.30–13.30
“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža
13.00–14.00
13.00–13.30
13.00–13.40
13.30–14.00
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"
Jauniešu programmēšanas skola “Datorium”
14.00–14.30
Mēbeļu ražotāju asociācija
14.30–15.00
Profesionālā vidusskola “Victoria”