Konsultējies ar interjera un vides dizaineri Kristianu Kazarjanu


Izmanto iespēju izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2024” saņemt vērtīgus padomus un konsultācijas no jomas ekspertiem “Eksterjera un dārza dizaina kopstendā”. Starp ekspertiem būs arī atzinību guvusī interjera un vides dizainere Kristiana Kazarjana.

Aktuālākās tendences
Dārzs ir kļuvis par patiesu mājas pagalmu un personiskās vides atspoguļošanas vietu. Katru gadu mēs redzam jaunas tendences un inovācijas, kas veicina dārza dizaina attīstību.

Terašu un paviljonu popularitāte turpina pieaugt, pārvēršot dārzus par papildu dzīves telpām. Lai sasniegtu saskaņotu izskatu starp interjeru un eksterjeru, mēbeles un dekori var tikt izvēlēti tā, lai atspoguļotu mājas iekšējo dizainu. Piemēram, terases mēbeles un apgaismojums var atkārtot mājas interjera elementus vai to krāsas un tekstūras.

Dārza dizaina ekoloģiskie principi ietver ne tikai materiālu izvēli un augu audzēšanu, bet arī kopējo saskaņu starp mājas interjeru un eksterjeru. Ilgtspējīgi materiāli, dabīgās biotopu imitācijas un ekoloģiski draudzīgi dizaina risinājumi veicina vides aizsardzību un radīšanas sajūtu ne tikai mājas iekšienē, bet arī ārā.
Akmens, stikls un metāls ir materiāli, kas ne tikai nodrošina estētisku, bet arī ilgtspējīgu risinājumu dārza dizainā. Akmens elementi, piemēram, soli un apdare, var radīt eleganci un izturību, kamēr stikla un metāla akcenti var piešķirt modernu un industriālu pieskaņu āra telpām. Šie dabiskie materiāli lieliski papildina dārza dizaina estētiku un nodrošina izturīgu un ilgtspējīgu vidi.

Ilgtspējīgi risinājumi
Ilgtspējīgi materiāli ir kļuvuši par svarīgu elementu eksterjera dizainā, ņemot vērā vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības aspektus. Materiālu ražošanā izmantoti otrreiz pārstrādāti materiāli, piemēram, kompozīti no atkritumiem vai reciklētas plastmasas, arī spēlē būtisku lomu eksterjera dizainā. Šie materiāli nodrošina iespēju atkārtoti izmantot resursus un samazināt atkritumu apjomu, tādējādi veicinot ilgtspējīgu dizaina risinājumu izveidi. Piemēram, dārza mēbeles un terases segumi, kas izgatavoti no otrreiz pārstrādātas koka vai plastmasas, ne tikai rada estētiski pievilcīgu vidi, bet arī veicina resursu efektīvu izmantošanu un vides aizsardzību.

Akmens, stikls un metāls, kā arī citi dabīgie materiāli, var tikt izmantoti dārza apdares un iekārtu veidošanā, radot estētisku un izturīgu vidi. Izvēloties ilgtspējīgus materiālus, piemēram, akmeni no vietējiem avotiem vai metālu, kas viegli pārstrādājams, dārza āra telpas iegūs dabisku un pievilcīgu izskatu, kā arī tiks veicināta ilgtspējīgu resursu izmantošana un vides aizsardzība.

Modernās tehnoloģijas
Automatizācija un ekoloģija ir galvenie vārdi, kad runa ir par dārza uzturēšanu. Arvien vairāk dārzu aprīko ar automatizētām laistīšanas sistēmām, kas ne tikai ietaupa laiku, bet arī ūdeni. Šīs sistēmas var tikt integrētas ar mājas viedtehnoloģijām, lai nodrošinātu automātisku laistīšanu, pamatojoties uz laika apstākļiem un atrašanās vietu.

Eksterjera dizains nepārtraukti attīstās, atspoguļojot mūsu vēlmes un sabiedrības attieksmi pret vidi. Šīs tendences un iedvesmas liecina par mūsu vēlmi radīt skaistu un funkcionālu āra vidi, kurā varētu baudīt dzīvi un sajusties saistīti ar dabu.

Kontakti:

www.kkconcept.lv

www.instagram.com/kkconcept_/


2088869713_13752.jpg
902808452_13752.jpg
121145521_13752.png
661131864_13752.jpg

Pirkt biļeti