“4SPA” piedāvās aprīkojumu SPA atpūtas zonas izveidei, projektēšanai un izbūvei


No 27. līdz 28. aprīlim uzņēmums “4SPA” izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2024” piedāvās dažādu zīmolu profesionālas iekārtas SPA zonas izveidei, kā arī iespēju apskatīt Latvijā vēl neredzētu pārvietojamo saunu uz piekabes.

“4SPA” ekspozīcijā varēs iepazīt “Wellis” masāžas vannas, “Kooduu” dizaina lampas, “Saunum” pirts krāsnis ar inovatīvu gaisa apmaiņu, “IBAAT” aukstā ūdenskrituma dušas mucas, “Kalme” modulārās saunas iekštelpām un “Saunasell” ārā novietojamas saunas.

“4SPA” sortimentā var atrast “Wellis” zīmola vannas, kas pieejamas dažādos izmēros, ietilpībā un aprīkojumā – atliek vien izvēlēties paša vēlmēm un iespējām atbilstošāko. Masāžas vanna nodrošina labsajūtu, nomierina, atbrīvo muskuļus, kā arī samazina stresu un uzlabo miegu.

Tāpat “4SPA” piedāvā saunas un tvaika pirtis, kas aprīkotas ar dažādām funkcijām un piemērotas izbūvei pat salīdzinoši nelielā dzīvoklī. Tā ir iespēja ikvienam baudīt SPA zonas sniegtās priekšrocības, neizejot no mājām. Svarīgi, ka sauna vai pirts ne tikai atbrīvo ķermeni, bet arī stiprina sirds un asinsrites sistēmu, utt.

“4SPA” nodrošina arī visu nepieciešamo baseina darbībai – aprīkojumu, apdares materiālus, ķīmiju. Veic arī projektēšanas darbus un izbūvi.

Savā darbā uzņēmums izmanto modernus materiālus, mūsdienu tehnoloģiju iespējas un jaunākos risinājumus. Sadarbojas ar labākajiem Vācijas, Itālijas, Spānijas un citiem Eiropas ražotājiem, lai nodrošinātu augstākā līmeņa SPA zonas izbūvi un apkalpošanu jūsu īpašumā.

“Mums, 4SPA radītājiem, ir ilgstoša praktiskā pieredze SPA nozarē, un mēs labi apzināmies inženiertehnisko un estētisko risinājumu klāstu, kas nepieciešams gan personiskas atpūtas zonas izveidei, gan visaptverošu labsajūtas un atveseļošanās risinājumu ieviešanai. Nodrošinām projektēšanu, uzstādīšanu, servisu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī problemātisko objektu ekspertīzi: sporta centriem, SPA kompleksiem un privātajiem klientiem.”

Kontakti:
www.4spa.lv
www.spa-serviss.lv
www.instagram.com/4spa.lv/

2118185677_13710.jpg
125562680_13710.JPG
1758060608_13710.jpg
621091948_13710.jpg

Pirkt biļeti