Izmēģini pasaulē vislabākās šķēres un citus “INFACO” un “BELLOTA” dārza instrumentus!


Izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2022” uzņēmums “Esp Group” demonstrēs Spānijas ražotāja “BELLOTA” un Francijas ražotāja “INFACO” dārza instrumentus, tostarp arī pasaulē vislabākās dārza šķēres.

Pirmajā izstādēs dienā uznēmuma stendā ar “Bellota” instrumentiem iepazīstinās un konsultācijas sniegs arī specialists no Spānijas rūpnīcas. Īpaši uz sadarbību tiek aicināti Latvijas vietējie audzētāji, kuriem uzņēmums var piedāvāt īpašus nosacījumus. Ar “Bellota” instrumentiem strādā tādi uzņēmumi kā Blīdenes stādu audzētava, Zaļenieku stādaudzētava, Rundāles pils dārznieki, “Getliņi EKO” u.c.

Sestdien un svētdien izstādē Ķipsalā “Esp Group” demonstrēs pasaulē vadošā dārza elektro instrumentu ražotāja “INFACO” dārza šķēres, visiem būs iespēja pārbaudīt “INFACO F3015” modeli darbībā.

Ikgadējā atzarošana ir viens no dārgākajiem saimniecības darbiem, un to vislabāk veic strādnieki ar vairāku gadu pieredzi. Kad darbs ir vieglāks, darbinieki ir mazāk noguruši un, protams, spēj palielināt produktivitāti, veicot vairāk griezumu dienā. Tad spējam novērtēt šo produktu, kura cena ir aptuveni 1700 euro.

“Bellota” un “Infaco” produkciju izstādē būs iespējams arī iegādāties.

Vairāk:
SIA “Esp Group”
Kurzemes prospekts 3G, Rīga
www.gard.lv
Facebook: www.facebook.com/Gard.lv
Instagram: www.instagram.com/metrodarzs1149398564_11481.jpg
2085100815_11481.jpg
871481286_11481.jpg