Skaistas akmens rotas un orģināls Dzērveņu konfekšu asorti ar Latvijas zāļu tējām


No 29. līdz 31. maijam gadatirgū “Dārzam un dzīvesstilam” uzņēmums “Sortus” sortus piedāvās skaistas, orģinālas rotaslietas, kurās izmantoti jūras nogludināti akmentiņi un dzērveņu konfekšu asorti, kura sastāvā ir dzērvenes un Latvijas zāļu tējas – piparmētras, smiltsērkšķi, mellenes, kadiķogas, vīgriezes, pīlādži un rudzupuķes.

ROTAS. Pirms vairāk kā desmit gadiem mums radās ideja parādīt, ka arī Latvijā var radīt skaistas un oriģinālas rotaslietas, izmantojot mūsu dabas materiālus – Vidzemes akmeņainajā jūrmalā salasītus, jūras nogludinātus akmentiņus.
Izrādījās, ka arī pie mums, rūpīgi meklējot, ir iespējams atrast diezgan daudzveidīgu iežu un minerālu materiālu – skaistus kvarca kristālus, granātu ieslēgumus, epidotus, pat ahātus un kramus!

Akmentiņus rotām grupējam gan pēc to ģeoloģiskajām īpašībām, krāsas, formas un citiem parametriem, gan, vienkārši, veidojam mākslinieciskas, radošas improvizācijas – autordarbus - tā top kaklarotas, kuloni, piespraudes, auskari, gredzeni un rokassprādzes.

„DZĒRVEŅU KONFEKŠU ASORTI”. 100% dabīgs pārtikas produkts – suvenīrs, kura sastāvā dzērvenes un Latvijas zāļu tējas – piparmētras, smiltsērkšķi, mellenes, kadiķogas, vīgriezes, pīlādži un rudzupuķes. Garšu buķete tiek papildināta ar kanēli, kardamonu un vaniļu. Roku darbs, bez konservantiem, krāsvielām un citām e vielām!
Produkts, kurš augsti novērtēts gan Latvijā( Riga Food 2014.g), gan arī citur pasaulē!1162787864_10367.jpg
815994490_10367.jpg
591155913_10367.jpg