Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

No 26. līdz 28. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 24. reizi norisināsies starptautiskā tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile 2019” – vieta, kur sastopas modes nozares piedāvājums un pieprasījums no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm.

“Baltic Fashion & Textile” ir lielākā modes un tekstila izstāde Baltijā, kuru apmeklē vairāk nekā 9000 interesenti no 26 pasaules valstīm, 4000 no tiem ir profesionālie apmeklētāji – iepircēji, ražotāji, un tirgotāji. Aptuveni 70% no izstādes dalībniekiem ir ārvalstu uzņēmumi, kas ir ieinteresēti sadarbības veidošanā.

Pirmo reizi starptautiskajā izstādē “Baltic Fashion & Textile 2019” darbosies Fashion Pop-up Street – vide, kas veicinās unikāla, Baltijai raksturīga dizaina un modes atpazīstamību un patēriņu. Tā ir laba iespēja satikt potenciālos klientus, sadarbības partnerus, un, protams, prezentēt un pārdot savas preces.

Ja vēlaties saņemt detalizētāku informāciju par izstādi, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Oskaru Zaļkalniņu pa tālruni: +371 67065013 vai e-pastu: oskars.zalkalnins@bt1.lv.

Tiešsaistes pieteikšanās


Izstādes tematika:

Tekstils, izejmateriāli, interjera tekstilijas

>>

 

Apģērbi, modes zīmoli un prečzīmes

>>

 

Apavi, ādas izstrādājumi, roku darbs

>>

 

Inovācijas
un
tehnoloģijas

>>

Informatīvie partneri

Foto galerija