Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) rīkotais seminārs “Mode un dizains”


Sīkāka informācija par lektoriem

 • Migels Anžēlu Karvaļu "Produktivitāte apģērbu rūpniecībā. Kā panākt augstāku efektivitāti?"

  PREZENTĀCIJA

  Apraksts:
  Lai saglabātu peļņu mūsdienu globālajā, dinamiskajā un augsti konkurētspējīgajā tirgū, augsta efektivitāte jānodrošina visos apģērbu un tekstilrūpniecības līmeņos. Šajā prezentācijā mēs apspriedīsim komandas veidošanas nozīmīgumu, izmaksu pārvaldību (darbaspēks un materiāli), produktivitātes un elastīguma palielināšana, efektīvi izmantojot Work Study, ražošanas plānošana un komandas ātrās reaģēšanas filozofija.

  Biogrāfija:
  Uzņēmējs, Miņu universitātes profesors un pētnieks (Portugāle)
  Viesprofesors Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (2010), Kornela universitātē (2017) un Rīgas Tehniskajā universitātē (2019).
  “CONTROLCONSUL” dibinātājs, “WEADAPT – Inclusive Design and Engineering Solutions” un “FYT Jeans - Engineered for ComfortTM” dibinātājs un vadošais tehnologs.
  Ieguvis “START 2008” balvu uzņēmējdarbībā, “SpinUM 2009” un “ISCTE MIT Venture Competition 2010” balvas.
  Tekstila ražošanas inženieris, maģistra grāds dizainā un mārketingā, inženierzinātņu doktora zinātniskais grāds tekstila tehnoloģijās
  Work Study, ražošanas plānošanas un komandas darba eksperts. Dizaina domāšanas konsultants Salamankas universitātē (Spānija).
  Izpētes objekti un mijiedarbība ar rūpniecību: apģērba un tekstila funkcionālais dizains, ergonomika, antropometrija, funkcionālo un interaktīvo materiālu izstrāde, komandas darbs, Work Study, ražošanas plānošana, ražošanas kontrole.


 • Pavina Suvanlazī "Krāsu stratēģijas un radošie modes un apakšveļas iedvesmas avoti 2020.-2021. gada rudens – ziemas kolekcijām"

  Apraksts:
  Transversālā vīzija ļauj atšifrēt krāsu, rakstu, apģērbu un apakšveļas modes tendences.
  Stratēģiska pieeja, kas veicinās jūsu radošumu! Jūs atklāsiet kopējo līniju, kas noteiks modes tendences 2020.–2021. gada rudens un ziemas sezonā.

  Biogrāfija:
  Pēc maģistra grāda iegūšanas digitālajā mārketingā un komunikācijās Francijas Biznesa skolā un karjeras saizsākuma juvelierizstrādājumu uzņēmumā, Pavina Suvanlazī jau trīs gadus strādā “Carlin Creative Trend Bureau” Pārdošanas nodaļā.
  Viņai ir liela pieredze inovāciju jomā un modes industrijā, kā arī unikālas zināšanas uzņēmējdarbības attīstības jomā.
  No sabiedrībā valdošajām līdz estētiskajām tendencēm, “Carlin” ir ne tikai zināšanas, kas ļauj saprast un prognozēt patērētāju vēlmju virzību, bet arī spējas izskaidrot un realizēt šīs tendences, izmantojot mārketinga, produktu dizaina, pētniecības un inovāciju sinerģiju.
Informatīvie partneri

Foto galerija