Droši uz priekšu ar skatu atpakaļ – lielākā atmugurisko autosēdeklīšu izvēle pie “muki.lv”!

Braukšana ar skatu pretēji braukšanas virzienam ir 5x drošāka! Tādēļ izstādē “Bērnu pasaule 2019” "muki.lv" stendā meklējiet plašāko atmugurisko autosēdeklīšu klāstu. Tiks prezentēts arī zviedru ražotāja “Axkid” jaunā “Axkid Modukid” sistēma, kas uz vienas bāzes ļauj stiprināt 2 grupu sēdeklīšus, nodrošinot bērnam drošāko pārvadāšanas veidu atmuguriski no dzimšanas līdz pat 105 cm jeb 4 gadu vecumam.

Pētījumi un statistikas dati apliecina, ka bērnam drošākais veids braukšanai automašīnā ir pretēji braukšanas virzienam - tas ir vismaz 5x drošāk un speciālisti iesaka saglabāt šādu pozīciju bērnam maksimāli ilgi, bet ne mazāk kā līdz 3 gadu vecumam. Tādēļ jau gandrīz 8 gadus muki.lv audzē zināšanas un paplašina atmugurisko autosēdeklīšu klāstu, lai palīdzētu izvēlēties un iegādāties jūsu bērnam piemērotāko sēdeklīti. Izstādes laikā "muki.lv" stendā atradīsiets “Axkid”, “BeCool”, “Concord”, “Diono”, “Jane” un “Klippan” atmuguriskos autosēdeklīšus, kā arī varēsiet saņemt eksperta konsultācijas par piemērotāko autokrēsliņa izvēli jums. Ja automašīnu būsiet atstājuši klientu stāvvietā, sēdeklīti būs iespējams arī piemērīt kopā ar konsultantu.

Līdzās autosēdeklīšiem, "muki.lv" stendā atradīsiet neredzēti plašu ratiņu klāstu no “Jane”, “BeCool”, “Concord” un “Diono”. Šie ratiņi izceļas ar izcilu kvalitātes un cenas līdzsvaru. Turklāt izstādē visiem ratiņiem ļoti īpašas cenas - atlaides no 10 līdz 40%!

Vairāk:
www.muki.lv
www.facebook.com/mukiveikals
www.instagram.com/muki_lv741514393_9112.jpeg
791544659_9112.jpeg
1095377695_9112.jpg