“Mandatum Life” apdrošināšana pašiem dārgākajiem – bērniem


Bērna ienākšana ģimenē ir ne tikai skaistas emocijas un jauni pienākumi, bet arī lielāka atbildība un izmaksas. Vecākiem ir pietiekami daudz rūpju, un nav tādu mirkļu, kad tie nedomātu par saviem bērniem un viņu drošību. Tāpat vairumam vecāku ir neskaitāmi daudz jautājumi, bet, vai esat iedomājušies par šo: Vai man vajadzētu iegādāties apdrošināšanu bērnam?

“Mandatum Life” izstādes “Bērnu pasaule 2019” apmeklētājus iepazīstinās ar saviem produktiem un pakalpojumiem, galveno uzsvaru liekot uz pašiem dārgākajiem mūsu dzīvēs – bērniem. Iepazīstināsim ar apdrošināšanu bērniem (dzīvības apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana, kritisko slimību apdrošināšana). Tāpat būtisks atbalsts ir uzkrājums kādu mērķu vai sapņu piepildīšanai. Vecākiem jāatceras arī parūpēties par sevi un vienam par otru, īpaši, ja dzīvē notiek kas neparedzams. Apdrošināšana un uzkrājumi noteikti nodrošinās finansiālu stabilitāti un drošību brīdī, kad tas būs visvairāk nepieciešams.

“Mandatum Life” ir viena no Somijas respektablākajām dzīvības apdrošināšanas sabiedrībām ar nevainojamu reputāciju finanšu nozarē. Tā ir daļa no veiksmīgās “Sampo Group”. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā darbojas Somijas uzņēmuma filiāles. Saviem klientiem mēs nodrošinām tādus pakalpojumus kā privātā kapitāla pārvalde, ieguldījumu risinājumi un uzkrājumu veidošana, kā arī dzīvības apdrošināšana. “Mandatum Life” sniegtos pakalpojumus Somijā un Baltijā izmanto vairāk nekā 300 000 klientu.

Vairāk:
www.mandatumlife.lv
www.facebook.com/MandatumLifeLatvija2024862814_9105.jpg
873296955_9105.jpg