Iepazīsti augstākās kvalitātes autiņbiksītes “Happy” un pēcdzemdību komplektu “Seni”!

Lai iepriecinātu topošos un jaunos vecākus, zīmoli “Happy” un “Seni” piedāvās iegādāties higiēnas preces māmiņai un mazulim izstādes “Bērnu pasaule 2019” laikā.

Iepazīstiet augstākās kvalitātes “Happy” autiņbiksītēm mazuļa dzīvespriekam un komfortam!

Autiņbiksītes jaundzimušajiem izstrādātas īpaši maigas un viscaur gaisu caurlaidīgas, radot lielisku maiguma un komforta sajūtu. Tām ir īpašas kvalitātes – mitruma indikatoru (izmēriem 0,1,2), kas sniedz informāciju par autiņbiksīšu nomaiņas nepieciešamību un izgriezums nabiņai (izmēriem 0 un 1) vieglākais tās kopšanai un sadzīšanai.

Zīmols “Happy” piedāvā augstākās kvalitātes autiņbiksītes mazuļiem no <700 g līdz 25 kg. “Happy” zīmola produktu līnijā pieejamas – autiņbiksītes priekšlaikus dzimušiem mazuļiem “Happy Nano”, “Micro”, “Happy Natural Care” ķermeņa kopšanas līdzekļu sērija jutīgas ādas kopšanai, “Happy” mitrās un papīra salvetes, kabatlakatiņi, higiēniskie paladziņi, “Happy Lunch” vienreizlietojamās lacītes un “Bella Mamma” krūšu ieliktņi.

Mazulim augot, attīstoties un sperot pirmos soļus, tiek ieguldīta visa enerģija, lai pastāvīgi iepazītu pasauli. “Happy” autiņbiksītēm ir īpaši augsta uzsūktspēja, kas efektīvi uzsūc mitrumu un aizsargā pret noplūdēm. Tās ir izstrādātas īpaši maigas un viscaur gaisu caurlaidīgas, novēršot ādas kairinājuma risku. Pateicoties īpaši elastīgai muguras jostiņai, mazulis spēj brīvi kustēties un rotaļāties.

“Seni” pēcdzemdību komplekts ir higiēnas līdzekļu izlase pirmajām dienām pēc dzemdībām. Tieši tik, cik nepieciešams, lai rūpētos par savu labsajūtu uzreiz pēc mazulīša nākšanas pasaulē. Viss nepieciešamais māmiņām no “Seni” pirmajām dienām pēc dzemdībām.

Laimīgam mazulim no pirmās dienas!

Seko:
www.facebook.com/HappyLatvia
www.instagram.com/happy.latvia
www.facebook.com/SeniLatvija