Iesoļo pavasarī koši un krāsaini kopā ar Latvijā ražotajiem “EcoEmi” apģērbiem!


Izstādes “Bērnu pasaule 2019” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola “EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem.

Jaunajā pavasara-vasaras kolekcijā atradīsiet ērtus un stilīgus apģērbus gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem – ļoti plašā izvēlē kokvilnas flīsa bērnu kombinezoni, vēju un mitrumu necaurlaidīgi “Softshell” kombinezoni un vējjakas, krāsainas un ērtas kokvilnas trikotāžas kleitas meitenēm, pavasara cepuru un tuneļšaļļu komplekti gan lielākiem, gan mazākiem, kā arī plašā klāstā organiskās kokvilnas komplekti jaundzimušajiem un mazuļiem.

Visiem kokvilnas flīsa bērnu kombinezoniem izstādes laikā 20-30% atlaide.

Jaunās kolekcijas organiskās kokvilnas mazuļu apģērbus izstādes laikā varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 30%! Savukārt iepriekšējās kolekcijas apģērbiem atlaides līdz pat 50%!

Par īpaši izdevīgām cenām izstādes laikā varēsi iegādāties arī vēju un mitrumu necaurlaidīgos “Softshell” apģērbus – gan kombinezonus, gan virsjakas, gan kombinezonbikses.

Izstādes laikā iepērkoties “EcoEmi” stendā, saņemsi atlaižu kuponu, kas nodrošinās 15% atlaidi visām precēm e-veikalā www.ecoemi.lv.

Zīmols “EcoEmi” darbojas jau vairāk kā 5 gadus un katru dienu ar lielu mīlestību un rūpību rada oriģinālus un ērtus apģērbus gan mazuļiem, gan pirmsskolas vecuma bērniem, piedāvājot ne tikai gatavo produkciju, bet arī pieņemot individuālus pasūtījumus un uzklausot klientu vēlmes.

Košas krāsas, teicama kvalitāte, ekoloģiski izejmateriāli – tādi ir bērnu apģērbu zīmola “EcoEmi” apģērbi kustīgajiem un zinātkārajiem mazuļiem un bērniem līdz 8 gadu vecumam!

Vairāk:
www.ecoemi.lv
www.facebook.com/ecoemi.lv275765392_8972.jpg
1557434756_8972.jpg
533226013_8972.jpg
1340635148_8972.jpg