„Ratu Birojs” piedāvājumā „Bebecar”, „Hartan”, „ABC-Design” un „TUTEK” rati, kā arī "NINES" lelles!„Ratu Birojs” izstādes „Bērnu Pasaule” apmeklētājus un arī citus dalībniekus jau 10 gadu pēc kārtas pārsteigs ar ko jaunu. Būs iecienītie „Bebecar”, „Hartan”, „ABC-Design” un „TUTEK” rati, kā arī ekskluzīvās „NINES” lelles!

Šogad mēs esam izplānojuši unikālu risinājumu mūsdienu ekonomiskajai situācijai, piedāvājot ekskluzīvos un visiem pieprasītos šarmantos portugāļu ratiņus „Bebecar” par īpašo izstādes cenu, kā arī Vācijā ražotos „Hartan” no jaunās kolekcijas par iepazīšanās cenu. 


Tiem vecākiem, kuri vēlas būt unikāli un atšķirīgi, gan arī tiem vecākiem, kuriem noteicošais faktors ir gan cena, gan kvalitāte, ieteiksim inovatīvos „ABC-Design” no vācu ražotāja. 

Arī šogad „Ratu Birojs” stends tiks sadalīts divās daļās – „Īpašo piedāvājumu daļā” un „Ekskluzīvo produktu daļā”, piedāvājot dažādām klientu vēlmēm un vajadzībām, piemērotas cenas, kvalitāti un dizainu. 

Esam lepni, ka smalko “Bebecar” produkciju no Portugāles tagad varam piedāvāt kā vienīgie ekskluzīvie pārstāvji Latvijā, kā arī tagad jau ekskluzīvās „NINES” lelles pieejamas tikai pie mums „Ratu Birojā”. 

Īpašu vietu stendā esam atvēlējuši inovatīvajiem un komfortablajiem bērnu ratiņiem no Polijas ražotāja „TUTEK”, kuru jau 3 gadus pārstāvam kā vienīgie ekskluzīvie pārstāvji Latvijā, līdz ar to varam garantēt labākās cenas piedāvājumu.

Paplašinoties un attīstoties izstādē prezentēsim arī savus jaunos produktus, tādēļ „Ratu Birojs” stends šajā gadā būs ļoti interesants un aktuāls jaunajiem vecākiem, piedāvājot vēl nebijušus zīmolus Latvijas tirgū, kā arī esošos – jaunās vēsmās un krāsās.

Piedāvāsim plašu Nines Artesanals d’Onil” leļļu klāstu visdažādākajām  gaumēm. Lelles ar mīkstiem vēderiem  un iešūtiem matiem.Tās pārsteigs ar karameļu smaržu. Šīs lelles ir kvalitatīvas un skaistas,īsts roku darbs, gatavotas pārdomāti un ar mīlestību.
Mūsu izstādes favorīti - „BEBECAR” - kvalitātes, komforta un dizaina etalons bērnu ratiņiem un izsmalcinātai gaumei tieši no Portugāles. Ar šarmantu vēstures pieskārienu modernajās nākotnes tehnoloģijās. Absolūts roku darbs līdz pēdējai niansei. Pilnīgi viss šajos ratiņos ir perfekts - izteikta grācija, maksimāli liela kulba, ideāla amortizācija, perfektas manevrēšanas iespējas, kas parasti klasikai nav raksturīgas, jo priekšējie riteņi šiem ratiņiem manevrējas, un tos ērti iespējams nofiksēt. Tā ir klasika, kas nekad nenovecos un vienmēr būs modē!88873582_5755.jpg
991792795_5755.jpg
222841696_5755.jpg
853253167_5755.jpg
357001766_5755.jpg
478648217_5755.jpg