Piedalies „Trases Modeļi” sacensībās un saņem balvas!


Kalniņu ģimenes projekts ”Trases Modeļi” izstādē „Bērnu pasaule 2016” rīkos „BT 1 Trases modeļu turnīru” trīs dienu garumā. Visas trīs dienas interesenti aicināti nākt un pamēģināt trases modeļus, veikt treniņbraucienus un piedalīties īstās sacensībās! Katras dienas beigās tiks paziņoti trīs labākie braucēji, kas saņems „Trases Modeļi”, „BT 1” un Blueshockrace.com elektrokartingu sarūpētās speciālbalvas.

Seko līdzi aktuālajai informācijai šeit: www.facebook.com/TrasesModeli

Kā izveidojās „Trases Modeļi”?
„Kalniņu ģimenes projekts ”Trases Modeļi” ir izveidojies no dēla Haralda aizraušanās ar trases modeļu mašīnītēm un visu, kas saistīts ap to. Tas sākās 2014. gada rudenī kādā Ķengaraga bērnu preču veikaliņā, kur ieraudzījām ievērojami nocenotu Trases auto modeļu komplektu. Jjautājām pārdevējai kāpēc tā, viņa atbildēja, ka komplekts nedarbojas tehnisku iemeslu dēļ. Lūdzu parādīt, kas tad īsti nedarbojas, un sapratām, ka trasei ir nenosakām elektronikas defekts. Nolēmām tomēr trasi iegādāties ar domu papētīt, pamācīties elektronikas pamatus un galu galā katra trases modeļu mašīnīte ir skaista pati par sevi! Pēc pavisam neilga laika mums jau izdevās atdzīvināt pirmo mašīnīti un mēnesi vēlāk ar elektronikā zinošāku vīru palīdzību darbojās arī otra. Tā nu mēs tikām pie savas pirmās trases, kurā jau uz to brīdi zinājām katru sīkumu un abi sapratām, ka mums tas patīk. Tā radās tēva un dēla kopīgs projekts – Trases modeļi!” stāsta projekta "Trases Modeļi" veidotājs Neils Kalniņš.

Mūsu sauklis ir: „Autosporta piedzīvojums katram”

Tu meklē sev jaunu hobiju?
Vēlies pārsteigt draugus?
Vēlies nebijušas emocijas un azartu?
Izvēlies Trases modeļus!

Izmantojot jaunāko tehnoloģiju un autosporta apvienojumu, Trases auto modelis sniedz neaizmirstamas emocijas un azartu katram. Tas sniedz unikālu iespēju maziem un lieliem autosporta entuziastiem darboties kopā. Tas ir labs veids kā bērnos un jauniešos attīstīt tehnisko jaunradi, turklāt sniedz arī piepildījumu aizrautīgiem modelētājiem!Kalniņu ģimenes projekts "Trases Modeļi" organizē trases auto modeļu sacensības un veido īpašas trases pēc individuāla pasūtījuma, kā arī piedāvā iegādāties ar to saistīto aprīkojumu.

Nāc uz izstādi „Bērnu pasaule 2016” un izbaudi Autosporta piedzīvojumu! Uzvarētāji tiks paziņoti Facebook.com lapās – „Trases modeļi” un „Bērnu pasaule”.

Vairāk:
www.facebook.com/TrasesModeli
www.trasesmodeli.lv182788781_5751.jpg