Bērnu pasākumu aģentūra TUSI BUSI un Vinnijs Pūks aicina gan lielus, gan mazus iepīt savu bērnību ēzelīša IĀ astē!


Ēzelītis IĀ, staigājot pa Simtjūdžu mežu, atkal ir nozaudējis savu asti, tādēļ lācītim Pūkam radās medus salda doma: ikviens var palīdzēt izveidot jaunu asti Pūka draugam! Aicinām ciemos uz Pūka māju ikvienu, kas vēlas palīdzēt ēzelītim IĀ tikt pie jaunās astes, iepinot tajā savu bērnību, sapņus, vēlēšanās, krāsainos nedarbus, smieklus un jautrību.

Lai kopā mēs palīdzētu ēzelītim IĀ - nākot uz izstādi, paņemiet līdzi savu mīļo, bet nu jau par mazu kļuvušo, kokvilnas krekliņu, kleitiņu, rāpulīti vai citu apģērbu, un kopā ar Vinniju Pūku izveidosim īpašo ēzelīša IĀ sapņu asti, varbūt pat garāko visā pasaulē!


Visas trīs dienas Pūka mājā varēsiet:

  • Satikt arī Varavīksnes Ponijmeiteni, kura visiem, kas vēlēsies, uzzīmēs košu zīmējumu uz sejiņas vai rociņas.
  • Kopā ar Pūku uzspēlēt jautrāko spēli visā Simtjūdžu mežā – Pūksprunguļu mešanu. 
  • Satikt Sivēntiņa māsīcu Cūciņu Pepu un kopā ar viņu uzpūst smieklīgus ziepju burbuļus, kā arī saņemt īpašu atlaižu kuponu bērnu ballītei "Bowlero" centrā ar TUSI BUSI animatoriem.
Sestdien, 9. aprīlī, Pūka mājā viesosies suņu meitene Lote, kura dzīvo uz īsta kuģa. Lote bērniem dāvās balonus, končas un uzdevumu grāmatiņas. Lotes draudzene Liene pastāstīs par iespēju svinēt bērnu ballīti ar TUSI BUSI animatoriem uz kuģa M/S Isabelle.

Bērnu pasākumu aģentūras TUSI BUSI jautros pasaku varoņus varat satikt, svinot bērnu ballīti uz AS "TALLINK" kuģa M/S Isabelle un "Bowlero" boulinga rotaļu istabā. Bet, ja ļoti, ļoti gribās varat uzaicināt mūs ciemos arī pie sevis – savā svinību vietā, vai tas būtu mājās, kafejnīcā, bērnudārzā vai skolā, nu kaut vai meža vidū?
Organizējam un vadam lielus un mazus pasākumus, sporta svētkus, izlaidumus, uzņēmumu ballītes, īpašs piedāvājums – bērnu izklaides programma un pieskatīšana kāzās.

Zvaniet t.29147574 vai rakstiet info@tusibusi.lv un mēs piemeklēsim, izdomāsim, radīsim, organizēsim tieši Jums izdevīgāko, piemērotāko svinību risinājumu.

Tiekamies Pūka mājā Ķīpsalā!!!2009616076_5744.JPG