Skaista veļa jaunajām māmiņu no „Bogema Lingerie”Jauno māmiņu veļas modes zīmols „Bogema Lingerie” prezentēs skaistas apakšveļas kolekcijas, peldkostīmus, naktstērpus un koriģējošo apakšveļu pēc dzemdību periodā.

Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „Bogema Lingerie” jaunākajām kolekcijām grūtniecēm un jaunajām māmiņām pirms un pēc dzemdību periodā. Jaunākās tendences un modes krāsas, mežģīnes, ziedu un grafiskie raksti, bantes un rozītes, ekoloģiski tīri materiāli – tāda ir mūsu jaunā kolekcija.

Paraugdemonstrējums – kā pareizi noteikt sava krūštura izmēru un to patiesā nozīme grūtniecības periodā!


Mūsu produkcija ir apakšveļa māmiņām. Tas ir tā vērtas, lai saņemtu pašu labāko – gan komfortu, gan skaistumu, gan modi. Produkcija sievietēm, kas izvēlas nākotni, rūpējoties par sevi, savu veselību un bērniņa komfortu. Peldkostīmu kolekcijā redzēsiet jaunumus stilīgās krāsās.

Iespēja izbaudīt jauno naktskreklu un mājas apģērbu kolekciju, kurā izmantotais materiāls ar bambusa šķiedrām būs patīkams un maigs pieskāriens jūsu ādai.

Piedāvājumā arī ikdienas krūšturi no ekoloģiski tīras un sertificētas Organic kokvilnas.

Zīmols „Bogema Lingerie” radies visai nesen – 2010. gada janvāri, bet jau ļoti strauji iekarojis daudzu sieviešu sirdis. Mūsu izstrādājumi ir skaisti un moderni, ērti, pievilcīgi un seksīgi. Sieviete var saņemt no mums vislabāko piedāvājumu un lepoties ar savu augumu un augošo vēderu, nekautrējoties no sava izskata. Būt māmiņai ir skaisti!


www.bogemalv.com