Nāc un novērtē izcilas kvalitātes preces bērniem no SIA „LENO”!


Izstādes laikā Jums būs iespēja novērtēt un iegādāties par īpaši pievilcīgām cenām aprūpes piederumus bērniem un māmiņām no Philips Avent, guļammaisus, autiņus, paladziņus, čībiņas un citas praktiskas lietas no Lodger, komplektus mazuļa rociņu/pēdiņu nospieduma izveidošanai no Baby Art, infrasarkanos bezkontakta termometrus no Thermofocus, līdzsvara velosipēdus un multifunkcionālas rotaļu kastes no Chillafish, kā arī trokšņus slāpējošas austiņas no Jippie`s!

Philips Avent produktu klāstā atradīsiet visu nepieciešamo mazulim un māmiņai. Izstādes laikā Philips Avent produkciju varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 30%. Pirkumiem virs 30 EUR dāvāsim pārsteiguma dāvaniņu no Philips Avent!

Lodger produktu klāstā ir viss nepieciešamais mazuļa drošam un saldam miedziņam, āra pastaigām un ne tikai. Izstādes laikā Lodger produkciju varēs iegādāties ar 20% atlaidi.

Baby Art piedāvā lieliskus komplektus mazuļa pēdiņu/rociņu nospieduma izveidošanai. Komplekti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir pilnībā droši. Izstādes laikā Baby Art produkciju varēs iegādāties par īpaši labām cenām.

Itālijā ražotie Thermofocus bezkontakta infrasarkanie divu staru termometri ir droši, ērti un uzticami, paredzēti lietošanai visai ģimenei. Izstādes laikā Thermofocus produkciju varēs iegādāties par īpaši pievilcīgām cenām.

Beļģijas uzņēmuma Chillafish produkti ir izcilas kvalitātes produkti, kas atbilst visiem drošības standartiem. Produktu klāstā ietilpst līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem un lielākiem bērniem, kā arī līdz šim Latvijā neredzētas multifunkcionālas un praktiskas rotaļu kastes. Izstādes laikā Chillafish produkciju varēs iegādāties par īpaši pievilcīgām cenām, kā arī notestēt to klātienē.

Jippie`s trokšņus slāpējošas austiņas bērniem – īpaši piemērotas lietošanai izstādēs, skaļu trokšņu radītajos pasākumos, koncertos un ne tikai. Nāc un novērtē šī produkta sniegtās priekšrocības!

Gaidīsim Jūs Philips Avent un LENO stendos izstādē „Bērnu pasaule 2015”!

Ar sveicieniem un uz drīzu tikšanos,
LENO kolektīvs


788046046_4760.jpg
230662391_4760.jpg
737715476_4760.png
345511677_4760.jpg
498725095_4760.jpg