Iepazīsties ar “Ratu Birojs” piedāvājumu!Šogad „Ratu Birojs” izstādes "Bērnu Pasaule" apmeklētājus un arī citus izstādes dalībniekus jau 9 gadu pēc kārtas pārsteigs ar ko jaunu. Ekskluzīvas un kvalitatīvas preces, lieliskas cenas un jauka atmosfēra! Gaidīsim Tevi mūsu stendā!

Šogad mēs esam izplānojuši unikālu risinājumu mūsdienu ekonomiskajai situācijai, piedāvājot ekskluzīvos un visiem pieprasītos šarmantos portugāļu ratiņus Bebecar par īpašo izstādes cenu, kā arī Vācijā ražotos Hartan ratus no jaunās kolekcijas par iepazīšanās cenu.

Tiem vecākiem, kuri vēlas būt unikāli un atšķirīgi, gan arī tiem vecākiem, kuriem noteicošais faktors ir gan cena, gan kvalitāte, ieteiksim inovatīvos ABC-Design no vācu ražotāja.

Arī šogad „Ratu Birojs” stends tiks sadalīts divās daļās – "Īpašo piedāvājumu daļā" un "Ekskluzīvo produktu daļā", piedāvājot dažādām klientu vēlmēm un vajadzībām piemērotas cenas, kvalitāti un dizainu.

Esam lepni, ka smalko Bebecar produkciju no Portugāles tagad varam pārstāvēt kā vienīgie ekskluzīvie pārstāvji Latvijā, kā arī tagad jau ekskluzīvās NINES lelles arī ir tikai pie mums „Ratu Birojā”!

Īpašu vietu stendā esam atvēlējuši inovatīvajiem un komfortablajiem bērnu ratiņiem no Polijas ražotāja TUTEK, kuru jau pārstāvam 3 gadu kā vienīgie ekskluzīvie pārstāvji Latvijā, līdz ar to varam garantēt labākās cenas piedāvājumu!

Paplašinoties un attīstoties, izstādē prezentēsim arī savus jaunos produktus, tādēļ „Ratu Birojs” stends šajā gadā būs ļoti interesants un aktuāls jaunajiem vecākiem, piedāvājot vēl nebijušus zīmolus Latvijas tirgū, kā arī esošos, bet jau jaunās vēsmās un krāsās!

Piedāvāsim plašu Nines Artesanals d'Onil leļļu klāstu visdažādākajām gaumēm. Tās ir lelles ar mīkstiem vēderiem un iešūtiem matiem, turklāt tās pārsteigs ar karameļu smaržu. Šīs lelles ir kvalitatīvas un skaistas, īsts roku darbs – gatavotas pārdomāti un ar mīlestību.

Mūsu izstādes facorīti ir BEBECAR – kvalitātes, komforta un dizaina etalons bērnu ratiņiem un izsmalcinātai gaumei tieši no Portugāles. Ar šarmantu vēstures pieskārienu modernajās nākotnes tehnoloģijās. Absolūts roku darbs līdz pēdējai niansei. Pilnīgi viss šajos ratiņos ir perfekts – izteikta grācija, maksimāli liela kulba, ideāla amortizācija, perfektas manevrēšanas iespējas, kas parasti klasikai nav raksturīgas, jo priekšējie riteņi šiem ratiņiem manevrējas, un tos ērti iespējams nofiksēt. Tā ir klasika, kas nekad nenovecos un vienmēr būs modē!

Vairāk: http://www.ratubirojs.lv/

Seko mums!
https://www.facebook.com/pages/RATU-BIROJS/327384543947580
http://www.draugiem.lv/ratubirojs/1473813441_4757.jpg
1578080451_4757.jpg
1632188493_4757.jpg
1955925877_4757.jpg
384801031_4757.jpg