Kas jauns būs “muki.lv” stendā?


Jau ceturto gadu izstādē “Bērnu pasaule” būs atrodams arī bērnu preču veikaliņa “muki.lv” stends. Pirmo reizi Latvijā plašā klāstā tiks piedāvātas “Melissa&Doug” rotaļlietas!

Piedalies loterijā!
Iepērkoties stendā izstādes laikā varēsiet piedalīties loterijā, lai laimētu iespaidīgu “Melissa&Doug” koka vilcienu komplektu!
Īpaša akcija arī šīs firmas āra mantiņām – pērkot divas “Sunny Patch” sērijas rotaļlietas, saņemiet dāvaniņu.

Tāpat varēs iegādāties arī lietuviešu zīmola “Happeak” stilīgos apģērbus no jaunās pavasara kolekcijas. Īpaši pārsteigumi būs arī no “Happeak”! Kādi? Apciemo “muki.lv” stendu un uzzini!

Stilīgam tērpam vajadzīgi arī stilīgi un ērti apavi – tādi, kas ļauj baudīt basu kāju sajūtas! Bērniem līdz 2 gadu vecumam piedāvājumā būs iecienītās “LittleBlueLamb” kurpītes pirmajiem solīšiem, kas ļauj kājiņai dabiski un veselīgi attīstīties. Lielāki bērni varēs izvēlēties “Vivo Barefoot” apavus (līdz pat 34. izmēram), kuru zolīte ir tikai 3 mm bieza un ļauj sajust zem savām kājām pat smiltis.

Uzzini vairāk par bērna drošību automašīnā!

“muki.lv” stendā aicinām iegriezieties arī tad, ja radušies jautājumi par bērna drošību automašīnā vai moka ziņkārība, kā gan 4 gadus vecs bērns var braukt ar skatu pretēji braukšanas virzienam! Vai zinājāt, ka tas ir piecas reizes drošāk? Nāciet un pārliecinieties par to paši! Vairāk informācijas meklējiet: www.braucamdrosi.lv!

“muki.lv” stendā meklējiet arī savu īsto līdzsvara ritenīti un izvēlieties elastīgās “Babiators” bērnu saules brilles sev tīkamajā krāsā! Esi gatavs pavasara aktīvajai atpūtai!

Tiekamies, lai baudītu pavasari un tepat jau tuvumā esošo vasaru!

Vairāk: www.muki.lv82824707.jpg
248382568.jpg
637207031.jpg
716278076.jpg
332458496.jpg
934020996.jpg
582305908.jpg