Spēļu bodes „Ludo” galda un āra spēles maziem un lieliem!

Izstādes laikā spēļu bode „Ludo” par īpašām cenām piedāvās ļoti daudz un dažādas galda un āra spēles gan maziem, gan lieliem izstādes apmeklētājiem. Apmeklējot spēļu zāli „ Ludo” spēļu placī, būs iespēja saņemt speciālus kuponus, kuri sniegs īpašas privilēģijas to ieguvējiem. (Kupona privilēģijas nesummējas ar īpašo atlaižu piedāvājumiem.)

Spēļu bode "Ludo" ir galda spēļu izdevniecības un vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Brain Games" mazumtirdzniecības veikals. „Barin Games” ir 2004. gadā dibināts Latvijas uzņēmums, kas adaptē, importē, izstrādā un izplata galda spēles Baltijas valstu reģionā. Drīzumā arī spēļu bode „Ludo” tiks padēvēta par galda spēļu veikalu „Brain Games”.

Mūsu misija ir nogādāt līdz galda spēļu cienītājiem pasaules labākās galda spēles, nodrošinot augstas kvalitātes spēles materiālu un noteikumus, kā arī radīt un nostiprināt Baltijas valstīs spēcīgu galda spēļu kultūru.

Šobrīd SIA „ Brain Games” aktīvi strādā pie Latvijā izdomātu un radītu spēļu izdošanas uz izplatīšanas starptautiskā mērogā.

Vairāk:
www.ludo.lv
www.facebook.com/pages/LUDO-galda-spelu-klubs/8605957.jpg