Natalis gēls - māmiņas dzemdību procesa atvieglošanai un sāpju mazināšanai!


Cilmes šūnu banka izstādē „Bērnu pasaule 2014” ne tikai informēs par cilmes šūnu uzglabāšanu, bet prezentēs un par izdevīgu cenu piedāvās Natalis gēlu, kas paredzēts māmiņas dzemdību procesa atvieglošanai un sāpju mazināšanai.

Ikvienai māmiņai dzemdības ir ļoti personiska un intīma pieredze, kuru laikā sievietei ir jābūt mierīgai, pārliecinātai un jāspēj izbaudīt šī vienreizējā dzīves iespēja. Šodienas dzemdību aprūpes mērķis, iesaistoties dzemdību procesā, ir aizsargāt gan māti, gan bērnu no visiem iespējamiem riskiem, jo īpaši no jebkura ilgstoša kaitējuma. Natalis gēls palīdzēs sievietei atslābināties dzemdību laikā, vienlaikus novēršot iegriezuma vai starpenes plīsuma iespējamību.
Natalis gēla cena izstādes laikā tikai 25 eiro (pamatcena 50 eiro).

Turklāt Cilmes šūnu bankas stendā ikviena topošā māmiņa varēs saņemt vecmātes Ineses Kampusas konsultāciju bez maksas! Tā ir lieliska iespēja gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar grūtniecību, tās norisi, sagatavošanos dzemdībām, sava „dzemdību plāna” izveidošanu un jaundzimušā aprūpi.

Cilmes šūnu bankas stendā ikviens būs gaidīts!

Vairāk: www.nabassaite.lv738006591.jpg
335083007.jpg
838287353.jpg