„RIMS” piedāvās eksperimentus, origami, iepirkšanās spēli, meldru pīšanu, gleznošanu un vēl!


Visas trīs dienas privātā pamatskola "RIMS – Rīga International Meridian School" piedāvās izstādes mazajiem un lielajiem apmeklētājiem piedalīties bērnu iemīļotajās aktivitātēs un iepazīties ar skolas pedagogiem. Bērniem būs iespēja darboties dažādās radošajās un attīstošajās darbnīcās, savukārt vecāki varēs mierīgi ieskatīties skolas mācību grāmatās un saņemt speciālista konsultāciju vai padomu.

Dabaszinātņu eksperimenti
Burbuļo, kūp, krāsojas, izskatās staipīgs un lipeklīgs – kas tas ir? Ja ļoti grib, tad arī uzpūšas un sprāgst! Tas viss sanāk no gudrībām, ko var iemācīties dabaszinātņu stundās, lai eksperimentētu, pārsteigtu draugus un jautri pavadītu laiku!
Eksperimentēsim kopā un iemācīsimies:

Lai sprāgšana un uzpūšanās paliek noslēpumā!

Origami
Trenēsim pirkstu veiklumu, apgūstot seno japāņu papīra locīšanas mākslu; veidosim krāsainus pavasara putniņus un taureņus.

RIMS Shop
Mazie izstādes dalībnieki iepirksies „RIMS” veikalā. Vispirms krustvārdu mīklā jāatrod pārtikas produktu nosaukumi angļu valodā, tad ar šo sarakstu jādodas uz „RIMS” veikalu un jāsavāc tie produkti, kuri ir atzīmēti sarakstā. Tie dalībnieki, kuri ātri un pareizi iepirksies „RIMS” veikalā, saņems mazu dāvanu!

Meldru pīšanas darbnīca
Rosināsim iztēli, darbojoties ar dabas materiāliem. Kopā ar meldru pīšanas speciālisti bērni iemācīsies šīs senās nodarbes pamatus, dažādas tehnikas un paši izveidos vienkāršas figūriņas un rotājumus.

Iespēja saņemt sociālā pedagoga konsultāciju
Bērnu vecākiem būs iespēja saņemt konsultāciju pie privātās pamatskolas „RIMS” sociālā pedagoga par bērna socializācijas grūtībām un gatavību uzsākt skolas gaitas.

Ebru mākslas darbnīca

Ebru ir pārsteidzoši skaista krāsu un formu māksla, kuras tradīcijas nāk no Turcijas. Šīs mākslas būtība ir gleznošana uz ūdens virsmas. Procesam piemīt pilnīgi unikālas terapeitiskas īpašības, tas veicina atslābināšanos un līdzsvaro.
Aktivitāti vadīs pasniedzēja, kurai pašai šīs mākslas tradīcijas ir tuvas. Bērniem būs iespēja pieredzēt burvīgu ebru tehniku un izveidot savu unikālu darbu.

Apglezno savu magnētu
„RIMS” piedāvās bērniem pašiem uztaisīt īpašu suvenīru, ko aiznest mājās - ar speciālajām krāsām pēc savas patikas apgleznotu magnētu.

Iespēja saņemt logopēda konsultāciju

Pie „RIMS” logopēda bērnu vecāki varēs saņemt konsultāciju par jautājumiem, kas skar bērna runas un emocionālo attīstību.

Break-dance paraugdemonstrējumi
Dienas gaitā „RIMS” break-dance pulciņa mazie un talantīgie dalībnieki demonstrēs pārsteidzošu dejas un akrobātikas salikumu.

Programma855834960.jpg
975250244.jpg
475891113.jpg
842620849.jpg