Laipni aicināti  iemēģināt DIP DAP skrejriteņus!

Izstādes „Bērnu pasaule 2013” laikā būsiet laipni aicināti DIP DAP stendā iemēģināt DIP DAP skrejriteņus.

Koka skrejritenis DIP DAP ir bērna attīstību veicinoša rotaļlieta, kas attīsta bērna līdzsvara izjūtu un koordināciju. Uzbūvēt savu īpašo DIP DAP māju un iemūžināt to bildēs! Un kā pārsteigums – esam izgatavojuši koka māju bērna lielumā – bērnam būs iespēja iztēloties kā jūtās lelles jaukā koka mājā. Izstādes laikā DIP DAP rotaļlietas būs iespējams iegādāties par īpaši pavasarīgi draudzīgām cenām.

MGS FACTORY direktors Mareks Gipters: „ Izstādē „Bērnu pasaule” jau piedalāmies trešo gadu. Tā ir lieliska iespēja Latvijas vecākus un bērnus iepazīstināt ar savu ražoto produkciju. Esam īpaši lepni par iegūto atzinību no Latvijas pircējiem, kas vēl vairāk dod stimulu turpināt un attīstīt mūsu darbību un radīt ko jaunu un aizraujošu mazajiem pasaules atklājējiem. Kā arī ar lielāko prieku šogad ņēmām līdzdalību "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013"! organizētā labdarības akcijā, kuras rezultātā Latgales bērnu namu mazos priecēs 11 dipdapi.”

Par uzņēmumu MGS FACTORY DIP DAP leļļu māja ir brīnišķīga rotaļlieta, kas veicina bērna iztēli un radošumu, jo bērns mājas moduļus pašrocīgi var pārkārtot un radīt savu unikālo māju. Mājiņa ar slīpo jumtu, pils vai pat debesskrāpis – to visu var īstenot ar DIP DAP leļļu mājās moduļiem. Māju atvērtais plānojums ļauj viegli bērnam piekļūt iekštelpām no dažādām malām un iespējams pat spēlēties vairākiem bērniem vienlaicīgi. Māju moduļi ir viegli un bērns pats var pārkārtot leļļu māju ar dažādām istabām, balkoniem un jumtiem – izveidojot savu neatkārtojamo namu. Vairāk par DIP DAP produktiem uzzini: www.dipdap.lv

Latvijas uzņēmums MGS FACTORY ir jauns ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā. MGS FACTORY piedāvā sava zīmola DIP DAP koka rotaļlietas, kas ir ražotas uzņēmuma darbnīcā Latvijā(Kuldīgā). Visas rotaļlietas ir augstas kvalitātes un ar aizraujošu dizainu. Mūsu mērķis ir radīt ne tikai aizraujošas rotaļlietas, bet arī lai mūsu radītās rotaļlietas būtu bērniem un dabai draudzīgas.

Vairāk informācijas: www.dipdap.lv
www.mgsfactory.lv
Papildu informācija:
Sanita Giptere
Mob. 26333654
E-pasts: sanita@dipdap.lv.
FACEBOOK: DIP DAP
Draugiem.lv: DIP DAP
Twitter: DipDap_lv623168945.jpg