Informēs par pasākumu "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013"!


16. maijā aicinām uz preses konferenci, kurā informēsim par Latvijas aizraujošāko notikumu bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013".

Preses konference notiks ceturtdien, 16. maijā plkst. 12.00 izklaides un tirdzniecības centrā "Galleria Riga", zinātkāres centra "Zili brīnumi" telpās, Dzirnavu iela 67, 6.stāvā.

Preses konferencē piedalīsies:
Daina Markova
, Latvijas Televīzijas 1. kanāla kultūras, bērnu un izklaides raidījumu satura redaktore
Vineta Pavlovska, Latvijas Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes vecākā inspektore
Artis Krauklis, Latvijas Florbola savienības Jaunatnes komitejas vadītājs
Annele Tavare, Latvijas bērnu preču ražotāja "La`Lina" projektu vadītāja
Aiva Borska, pasākuma "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" vadītāja

Preses konferencē viesosies arī Lupe no bērnu iemīļotā LTV raidījuma ''Kas te? Es te!'', leģendārais Tofiks un pat cilvēks Einšteins. Šādā kompānijā pārsteigumi neizpaliks!

Aktuālākās pavasara un vasaras modes tendences bērniem varēs vērot Latvijas bērnu preču ražotāju – "La`Lina", "Paade Mode", "Petra" , "Zaza Couture" – modes skatē. Savukārt, preses konferences dalībnieku garšu kārpiņas iepriecinās restorāna "Green" šefpavārs Kārlis Mugins.

Gatavojoties lielajam notikumam Ķīpsalā, padomāsim arī par tiem bērniņiem, kam ikdienā trūkst vecāku mīlestības. Pēc preses konferences mediju pārstāvji tiks aicināti dekorēt "Dip Dap" skrejritenīšus, pievienojot savu sirdsiltumu un mīlestību. No 24. līdz 26. maijam tos varēs apskatīt Ķīpsalā. Savukārt, pēc tam skrejritenīši nonāks pie bērniņiem Latgales bērnu namos!

Viss bērniem un vecākiem Ķīpsalā – no 24. līdz 26. maijam!
Atraktīvi burvju triki, izzinoši eksperimenti, attīstošas spēles, mākslas un rokdarbu nodarbības, meistarklases, aizraujošas sacensības un stafetes, konkursi, viktorīnas... – tās ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras varēs pamēģināt "Kas te? Es te!" hallē. Daudzpusīgajā aktivitāšu klāstā ikviens atradīs sev piemērotāko un tīkamāko nodarbi!

Visās trijās dienās kopā ar bērniem un vecākiem darbosies iemīļotie TV varoņi – Lupe, Varis, Konstantīns, Pukšs un vairāk nekā 50 dažādas organizācijas – Latvijas Florbola savienība, Latvijas Galda tenisa federācija, Rīgas Tehniskā universitāte, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, zinātkāres centrs bērniem "Zili brīnumi", bērnu zinātnes centrs "Z(in)oo", deju skola "Colour Point", "Sveču darbnīca", rokdarbu un mākslas terapijas centrs "Art-Perspective", galda spēļu bode "Ludo", pasākumu aģentūra "Jampadracis" un citi. Izglītojošas un attīstošas nodarbes bērniem ir aizraujošas! – tāda ir pasākuma pamatideja.

"Bērnu pasaules" hallē – jaunumi un izdevīgi pirkumi
"Elkor", "Ratu birojs", "Anvol", "Troll", "Mothercare", "Baby-Vest Baltic", "Baby Expert", "Pinokio.lv", "Brain Games", "M?ller`s", "Avent"... tie ir tikai daži no 150 uzņēmumiem, kas šogad izstādē piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu. Būs apģērbi un apavi, higiēnas preces, bērnu pārtika, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radiovadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, sporta preces, rati un autokrēsliņi, mēbeles bērnistabām un vēl daudz kas cits. Vairāk: www.bt1.lv/bp

"Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija.
Gatavojoties preses konferencei īpašs paldies mūsu draugiem: skrejritenīšu "Dip Dap" ražotājam "MGS Factory", zinātkāres centram bērniem "Zili brīnumi" un restorānam "Green".371093750.jpg
825958251.jpg
140563964.jpg