"AIX" prezentēs Latvijā ražotus šūpulīšus un šūpuļkrēslus!

Radošā darba studija "AIX" izstādes apmeklētājiem prezentēs šūpulīšus saldam miedziņam un vienu no pašiem jaunākajiem izstrādājumiem šūpuļtīklu pasaulē – šūpuļkrēslus.

Sūpulīši veselīgam miegam
Lai mazulis mierīgāk gulētu veselīgā miegā, pusdienas laikā to iespējams likt šūpulī, kas liegi ieaijās... dārzā, dzīvoklī vai mājā un ļaus mazulim atpūsties, nomierināties, gulēt veselīgā miegā un galu galā – augt!

Šūpulis izgatavots no k/v (lins, vilna, mēbeļaudums) auduma 110x120 cm, svara ierobežojums līdz 50 kg; spilvens 100x50 cm un 30x35 cm, spilvenu aizdarei - līplenta, kas būtiski atvieglo to kopšanas procesu, kā arī dod iespēju viegli nomainīt pildījumu... Pildījumam var izmantot vilnu, sinteponu, svaigu, smaržīgu sienu utt. Izturīgas k/v auklas. Šūpulis nostiprināts uz apstrādāta koka zara.

Dekorspilvenā iestrādāta rūķa poga, kas izgatavota individuāli, roku darbs. Rūķis vizuāli papildina šūpuļa noformējumu, veido rotaļīgu noskaņu. Šūpulis ražots Latvijā, rūpīgs roku darbs. Brīnišķīga dāvana jaunajiem vecākiem.

Šūpuļkrēsli relaksācijai
Šūpuļkrēsls ir viens no pašiem jaunākajiem un inovatīviem izstrādājumiem šūpuļtīklu pasaulē. Kaut arī pilna auguma šūpuļ-tīkli ir jau pazīstami pasaulē tūkstošu gadu garumā, šūpuļ-krēsls atpūtai ir zināms tikai apmēram 30 gadus. Neviens precīzi nezina, kurš izgudroja šūpuļkrēslu šajā interpretācijā, bet tas ir noticis Nikaragvas plašumos.

Šūpuļkrēsla kapacitāte 100-120kg, kuru ir iespējams palielināt atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Izgatavojam atbilstošas krāsas, lielus, mīkstus spilvenus un dekorspilvenu, kas vizuāli un funkcionāli papildina izstrādājumu. Spilveniem ir līplentas aizdare, kas atvieglo izstrādājuma kopšanu. Šūpuļkrēsls nostiprināts uz 1.1m gara koka zara. Katra detaļa atsevišķi un viss kopā dod īpašu noskaņu un tāpēc tas ikvienā interjerā veido un papildina stilu. Šūpuļkrēsls ir lepns, grezns un relaksācijai atbilstošs izstrādājums. Brīnišķīga dāvana!

Vairāk: www.aix.lv682342529.jpg
767700195.jpg
493560791.jpg
596740722.jpg
140228271.jpg
739746093.jpg