Nogaršo veselīgos rudens dārzeņus burciņās – bio biezeņus 'Rūdolfs'!


Pavasaris ir laiks, kad pamazām sāk izsīkt rudenī uzkrātie vitamīni. Lai šajā laikā nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu mazuļu ēdienkarti, talkā nāk Latvijā ražotie bioloģiskie biezeņi bērniem - „Rūdolfs”. Uzņēmums šosezon, līdzās jau pircēju atzinību ieguvušajam augļu biezeņu sortimentam, izstādē piedāvās arī biezeņus no Latvijas dārzeņiem.

Kā jaunums „Rūdolfa gardo mammas biezeņu” sortimentā šosezon veikalu plauktos pie mazuļiem nonākuši 6 veidu dārzeņu biezenīši – „Kartupelis un burkāns”, „Burkāns un ķirbis”, „Burkāns, ķirbis un kartupelis”, „Ķirbis un kartupelis” un „Burkāns ar smiltsērkšķi”, kā arī papildus 3 veidi augļu biezenīši ar plūmēm – „Ķirbis ar plūmi”, „Ābols ar plūmi” un „Ābols, ķirbis un plūme”. „Kopā šoruden piedāvājam jau 15 veidu bioloģiskos biezenīšus no Latvijas ekoloģiskajiem augļiem un dārzeņiem,” stāsta uzņēmuma vadītāja Egija Martinsone.

„Dārzeņu biezenīši tapuši Latvijas Lauksaimniecības Universitātes pārtikas tehnologu un zinātnieku vadībā, ciešā sadarbībā ar Latvijas Pediatru – gastroenterologu asociāciju, kas atzinīgi novērtējuši šos produktus,” savukārt jaunais augļu sortiments, tāpat kā jau iepriekšējais, tapis Latvijas Valsts Augļkopības institūta zinātnieku laboratorijās.

Lielu gandarījuma sajūtu uzņēmumam nesusi rudenī izstādē „Riga Food” iegūtā Zemkopības ministrijas un „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas” godalga – Latvijas Gada Ekoprodukts 2012 un saņemtā Zelta medaļa par izcilu kvalitāti. „Ir prieks par augsto novērtējumu un zelta medaļu. Tas ir kā neapšaubāms apliecinājums, ka ejam pareizajā virzienā un esam radījuši izcilu un vajadzīgu produktu, kas ir nepieciešams mūsu sabiedrībai, mūsu vismazākajiem un vismīļākajiem. Viņi ir pelnījuši labāko, ko spējam dot. Šī balva dod pozitīvu lādiņu turpināt iesākto un iet tālāk, lai attīstītu bioloģiskās pārtikas jomu un piedāvātu ar vien jaunas garšas un jaunus produktus,” stāsta uzņēmuma vadītāja Egija Martinsone.

Rūdolfa gardie mammas biezeņi nopērkami virknē veikalu un visas tirdzniecības vietas, kur varat atrast veselīgos, Latvijā ražotos bērnu biezeņus varat atrast uzņēmuma mājaslapā www.latekofood.lv.458557128.JPG
828216552.jpg