"Ratu Birojs" pārsteigs ar unikāliem risinājumiem mūsdienu ekonomiskajai situācijai!

"Ratu Birojs" pārsteigs ar unikālu risinājumu mūsdienu ekonomiskajai situācijai, piedāvājot gan jaunākos un izcilākos "ABC DESIGN "(Vācija) un "Bebecar "(Portugāle) ratiņus un Trama "(Portugāle) bērnu mēbeles tiem vecākiem, kuri vēlas būt unikāli un atšķirīgi, gan arī tiem vecākiem, kuriem noteicošais faktors ir gan cena, gan kvalitāte.

Šogad "Ratu Birojs" stends tiks sadalīts divās daļās: īpašo piedāvājumu daļā un ekskluzīvo produktu daļā, radot dažādām klientu vēlmēm un vajadzībām, piemērotas cenas, kvalitāti un dizainu.

RatuBirojs ir vācu ražotāja "ABC DESIGN" un portugāļu ražotāja "BEBECAR"vienīgais pārstāvis Latvijā, līdz ar to mums ir iespēja piedāvāt viszemāko cenu un plašāko klāstu visam mūsu piedāvātajam sortimentam.

"BEBECAR" – kvalitātes, komforta un dizaina etalons bērnu ratiņiem un izsmalcinātai gaumei tieši no Portugāles. Ar šarmantu vēstures pieskārienu modernajās nākotnes tehnoloģijās. Absolūts roku darbs līdz pēdējai niansei. Pilnīgi viss šajos ratiņos ir perfekts- izteikta grācija, maksimāli liela kulba, ideāla amortizācija, perfektas manevrēšanas iespējas, kas parasti klasikai nav raksturīgas, jo priekšējie riteņi šiem ratiņiem manevrējas, un tos ērti iespējams nofiksēt. Tā ir klasika, kas nekad nenovecos un vienmēr būs modē. Izstādē grandiozajiem Portugālē ražotajiem Bebecar ratiņiem -20% atlaide.

JAUNUMS -"TRAMA" – augstas kvalitātes bērnu gultiņas, kumodes un citas mēbeles no Portugāles.
"Ratu Birojs" ir arī vienīgais oficiālais "NINES" pārstāvis Latvijā.

Lelles "Nines Artesanals d'Onil" – garantēta maksimāla kvalitāte
Piedāvājam plašu leļļu klāstu visdažādākajām cilvēku gaumēm. Lelles ar mīkstiem vēderiem un iešūtiem matiem. Tās pārsteigs ar karameļu smaržu. Šīs lelles ir kvalitatīvas un skaistas, īsts roku darbs, gatavotas pārdomāti un ar mīlestību. Visām šīm unikālajām lellēm tikai izstādē -30% atlaide.70739746.jpg
618621826.jpg
447143554.jpg
677886962.jpg
313293457.jpg
369476318.jpg
352783203.jpg