"Paade Mode" palīdzēs sagatavoties Latvijas vasarai!

Bērnu apģērbu zīmola "Paade Mode" apģērbi palīdzēs sagatavoties Latvijas vasarai! Pasākuma "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā" ekspozīcijā 'Ražots Latvijā!' tos varēs gan apskatīt, gan iegādāties.

"Paade Mode" piedāvā dabisku un Latvijā ražotu apģērbu! Lina apģērbi – saules lutinātām dienām un vasaras lielākajiem svētkiem Līgo un Dziesmu un Deju svētkiem, siltie adījumi noderēs vēsākam laikam.

Zīmola apģērbos izmantoti tikai dabiski materiāli, izmantotās tehnoloģijas bērnam, videi draudzīgas, roku darbs, sociāli un ekonomiski atbildīgi.

Kolekcijās ietvertie apģērbi ir veltījums brīvdienām, sirsnīgām pastaigām, bērnības svinēšanai, piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Kolekcijās ietilpst lina, kolkvilnas, zīda apģērbi, merino vilnas, alpakas adījumi-kleitas, svārki, blūzes, krekli, vestes, jakas, džemperi, bikses, žaketes. Kolekciju papildina adīti un šūti aksesuāri.

"Paade Mode" zīmola koncepcija atšķiras ar savu izsmalcināto vienkāršību, greznību tīrajās līnijās, kā arī dabīgā materiāla elpu. Kolekcijās tiek izmantoti Latvijas kultūrai, dabai raksturīgi elementi. Zīmola apģērbu galvenais uzdevums, ir cienīt un atbalstīt dabisku skaistumu, nedominēt pār bērnu, cienīt bērna personību. Zīmola kolekcijā ietvertie apģērbi ir piedāvāti meitenēm un zēniem līdz 8 gadiem (līdz 140 cm).360412597.jpg
380462646.jpg
925292968.jpg