"LENO" iepazīstinās ar jaunumiem no "Philips AVENT" preču klāsta!

SIA "LENO" ir oficiālais "Philips AVENT" produkcijas pārstāvis Latvijā, kas izstādes laikā ""Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" jaunos un topošos vecākus iepazīstinās ar jaunumiem no "Philips AVENT" preču klāsta.

"Philips AVENT" krūts piena pumpji
Kā vienu no saviem lielākajiem sasniegumiem varam atzīmēt "Philips AVENT" līdz šim visērtākos, uzlabotos krūts piena pumpīšus – gan manuālo, gan elektrisko. "Philips AVENT" krūts piena pumpji ir izstrādāti, lai palielinātu komfortu piena noslaukšanas laikā. Neērtības, stress vai steiga var apgrūtināt mātes piena veidošanos un izdalīšanos, tāpēc tagad piena noslaukšanas laikā ar mūsu jauno, ērto krūts piena pumpi jūs varat sēdēt nepiespiestā un atbrīvotā pozā bez nepieciešamības liekties uz priekšu. Visi mūsu krūts piena pumpji ir aprīkoti ar mīkstu masāžas spilvenu, lai veicinātu piena izdalīšanos un padarītu procesu vēl neapgrūtinošāku. Vairāk ērtību, vairāk dabiski iegūta piena!

Jaunā pudelīšu līnija "Natural"
Mazuļa vēl vienkāršākai barošanai esam izstrādājuši jaunu pudelīšu līniju – "Natural" sērija. Mūsu jaunā "Natural" pudelīte ļauj vienkāršāk apvienot mazuļa zīdīšanu un barošanu ar pudelīti. "Natural" pudelīte ir aprīkota ar krūts formas knupīti dabiskam satvērienam, unikālām mīkstām un elastīgām ērtību daiviņām, kā arī uzlabotu pretkoliku sistēmu. Natural pudelīte ir pieejama divos tilpumos – 125 ml un 260 ml.
Savukārt Philips AVENT klasisko pudelīšu cienītājiem esam izstrādājuši pudeļu knupīti biezam ēdienam ar Y formas spraugu (no 6 mēn.).

Jauns turētājs
māneklītim
Mūsu preču klāstu veiksmīgi ir papildinājis praktisks aksesuārs Jūsu mazulim – māneklīša turētājs. "Philips AVENT" māneklīša turētājs ir izstrādāts tā, lai to būtu viegli piestiprināt, kā arī tas nekrāso mazuļa drēbes. Pieejami trīs stilīgos toņos - rozā, zilā, zaļā. Konstrukcija: saderīgs ar visiem māneklīšiem, kam ir gredzenveida rokturis.

Pieaugušo krūzīte mazulim
Ja Jūsu mazulis jau ir sasniedzis gada vecumu, "Philips AVENT" pieaugušo krūzīte palīdzēs mazulim ātrāk iemācīties dzert patstāvīgi. Unikālo pretizlaistīšanās vārstu iedarbina ar lūpām, tāpēc ir iespējams dzert visapkārt malai kā no parastas, nenoslēgtas krūzītes. Ne snīpja, ne salmiņa – vienkārša dzeršana bez piepūles pa straujas plūsmas vārstu. Pieejamas sarkanā, zaļā, zilā un rozā krāsās.

Vairāk par Philips AVENT produktiem uzzini: www.philips.lv;
www.draugiem.lv/avent/
https://twitter.com/PhilipsAVENT_LV618957519.jpg
186859130.jpg
947509765.jpg
530303955.jpg
490783691.jpg
840911865.jpg
314819335.png