Bērnu apģērbu zīmols "HEBE" prezentēs vasaras kolekciju!

Pasākuma "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" apmeklētāji varēs apskatīt un iegādāties bērnu apģērbu zīmola "HEBE" vasaras kolekciju!

"Hebe" apģērbi tiek ražoti no augstas kvalitātes, viegli kopjamiem audumiem, kas ražoti Eiropā. "Hebe" piedāvā ikdienas apģērbus bērniem no 0-7 gadiem. Tos var vilkt mājās, ejot uz skolu, ciemos, pastaigājoties, spēlējoties, ballējoties.

Katru sezonu zīmols sadarbojas ar Latvijas māksliniekiem, lai kolekcijai piešķirtu īpašu noskaņu. "Hebe" apģērbiem piemīt vienkāršība, kas savienojumā ar pārdomātām detaļām un apdrukām piešķir unikālu raksturu. Par savām vērtībām "Hebe" izvēlās kvalitāti, praktiskumu un ērtumu, kas ļauj bērnam katru dienu justies ērti un izskatīties īpaši.

Vasaras kolekcija ir radīta garām saulainām vasaras dienām un bezrūpīgām brīvdienām, kad bērni atpūšas un nododas rotaļām brīvā dabā.

Maigi un mīksti audumi, priecīgas krāsas, kā arī dažādas apdrukas veido šo jautro un dzīvespriecīgo kolekciju. Meitenes varēs saposties kuplos, puķainos svārkos un kleitās, tās kombinējot ar košiem topiem un legingiem. Savukārt, zēniem tiek piedāvāti topi ar visdažādākajām apdrukām – mājām, vēja pūķiem, karuseļiem, dirižabļiem un kaķiem. Zīmējumu autore ir māksliniece Maija Līduma. Šī kolekcija piedāvā arī mazuļu līniju no īpašu auduma rakstu, ko veidojusi Kristiāna Kalniņa.

Šovasar "Hebe" kaķis pārsteigs ar īpaši izteiksmīgām acīm, kuras varēsiet pamanīt pat tumsā!

Vasarā gaisā var just īpašu brīvību, vieglumu, jūras smaržu un vēja dejošanu, ko "Hebe" parāda savā kolekcijā.

Kontakti:

www.hebe.lv
E-pasts: info@hebe.lv
Tālr.: +371 28970000378417968.jpg
874298095.jpg
659606933.jpg
305145263.jpg
778198242.jpg