"Anvol" prezentēs rotaļu ieroču ražotāja "NERF" jauno līniju "ELITE" un draudzīgo fērbiju!

Viena no vadošajām bērnu rotaļlietu un preču vairumtirdzniecības firmām "Anvol" pasākumā "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013" prezentēs pasaulē populārākā rotaļu ieroču ražotāja "NERF" jauno līniju "ELITE" un draudzīgo fērbiju.

NERF
Pasaulē populārākā rotaļu ieroču ražotāja NERF jaunā līnija ELITE tagad arī Latvijā. NERF ELITE piemīt augsta kvalitāte un lieliska veiktspēja, kas attaisnos gan bērnu, gan pieaugušo cerības. Šo rotaļu ieroču šautriņas ir mīkstas un nenodara sāpes pēc sadursmes ar ķermeni, taču jaudīgais šaušanas mehānisms un pārdomātais šautriņu dizains ļauj NERF ELITE ieročiem šaut pat 20 m attālumā! Ieroču precizitāti un pārsteidzošo sniegumu ir iespējams izmēģināt, šaujot pa īpaši NERF ELITE ieročiem veidotu mērķi. Apmeklētāju priekam tiek piedāvāti 2 dažādi NERF ELITE ieroči: STRONGARM, kas ir veidots kā revolvera tipa ierocis, un STRYFE, kas darbojas ar baterijām un kuru, gluži kā automātiskos ieročus, nav nepieciešams pārlādēt pēc katra šāviena.

FURBY (fērbijs)
Pēc ilgas prombūtnes draudzīgas fērbijs ir atgriezies vēl spilgtāks, vēl jautrāks un vēl pārsteidzošāks. Acis ar gaismas diodēm ļauj izpaust dažādas jūtas, emocijas un personības. Tam ir papildus kustības sensori, ar kuru palīdzību fērbijs seko līdzi apkārt notiekošajam. Fērbija raksturs, garastāvoklis un personība ir atkarīga no tā, kā ar to rotaļājas. Ar fērbija bezmaksas aplikāciju, ir iespējams fērbiju barot un mācīties fērbija valodu. Kāds garastāvoklis ir fērbijam šodien? Kas fērbijam garšo vislabāk? Pie kuras mūzikas fērbijs dejo vislabprātāk? Nāc un pajautā to viņam!

Uzzini vairāk jau tagad: www.furby-latvia.com533752441.jpg
524505615.png