"MGS Factory" prezentēs jaunu produktu - moduļu koka leļļu māju DIP DAP

Pirms pāris gadiem Latvijas tirgū parādījās ne vien skaisti, bet arī bērnu attīstību veicinoši koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi DIP DAP, ko radījis Latvijas uzņēmums „MGS Factory”. Uzņēmuma jaunums – skaistas, iztēli veicinošas leļļu mājas.

DIP DAP leļļu māja ir brīnišķīga rotaļlieta, kas veicina bērna iztēli un radošumu, jo bērns mājas pašrocīgi var pārkārtot un radīt savu unikālo māju. Mājiņa ar slīpo jumtu, pils vai pat debesskrāpis – to visu var īstenot ar DIP DAP leļļu mājās moduļiem. Māju atvērtais plānojums ļauj viegli bērnam piekļūt iekštelpām no dažādām malām un iespējams pat spēlēties vairākiem bērniem vienlaicīgi. Māju moduļi ir viegli un bērns pats var pārkārtot leļļu māju ar dažādām istabām, balkoniem un jumtiem – izveidojot savu neatkārtojamo namu, kombinējot māju moduļus savā starpā. Vairāk par DIP DAP produktiem uzzini: www.dipdap.lv

Būsiet laipni aicināti DIP DAP stendā iemēģināt DIP DAP skrejriteņus, uzbūvēt savu īpašo DIP DAP māju un iemūžināt to bildēs! Izstādes laikā DIP DAP rotaļlietas būs iespējams iegādāties par īpaši pavasarīgi draudzīgām cenām.

Kontakti:
E-pasts: info@dipdap.lv
Tālr. +371 29326341
www.dipdap.lv839721679.png
948577880.jpg
974853515.jpg