Rāpošanas sacensības jau sestdien!


27. aprīlī plkst.11.30 gaidāmas ne tikai jautras un mīļas sacensības, bet arī riktīgs azarts, kad mazie sacentīsies ātrumā rāpošanā! Nāciet un piedzīvojiet, kā mazie rāpotāji cīnās par titulu “Ātrākais rāpotājs” izstādē “Bērnu pasaule 2024”

Reģistrācija: no 10.30 līdz 11.20 pie skatuves
Balvas: tiks piešķirtas divas galvenās balvas – viena ātrākajam mazulim, kas pirmais sasniegs finiša līniju, un otra atraktīvākajam iedvesmotājam, kas savu mazo rāpotāju vislabāk atbalstīs un iedrošinās.
Dalībnieku skaits: ierobežots; pieteikties ieteicams savlaicīgi
Atbalstītāji: jo vairāk, jo labāk! Nāciet un droši atbalstiet savus mazos varoņus!

Kāpēc piedalīties?

Rāpošanas sacensības ir lieliska iespēja ne tikai pavadīt laiku kopā ar ģimeni, bet arī ļaut mazajiem izbaudīt savas pirmās sacensības drošā un atbalstošā vidē. Tas ir lielisks veids, kā attīstīt mazuļu motorikas prasmes, kā arī veicināt viņu sociālo attīstību, piedaloties kopīgā jautrā aktivitātē.

Aicinām visus!
Gan mazi, gan lieli ir laipni gaidīti uz šo mīļo un azartpilno pasākumu. Šis ir brīnišķīgs veids, kā atbalstīt mazos sacensību dalībniekus un pavadīt brīvdienas aktīvi un priecīgi. Atcerieties, ka rāpošanas sacensības ir arī lieliska fotogrāfiju un neaizmirstamu atmiņu iespēja!

Tiekamies Ķīpsalā – lai vismazākie rāpotāji var parādīt savu ātrumu un izturību, bet atbalstītāji – savu radošumu un entuziasmu!

Šo burvīgo pasākumu organizē “Māmiņu klubs” un Radošā apvienība "Pasaku nams", kas ir zināma ar savu aizrautību un spēju radīt neaizmirstamus piedzīvojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. "Pasaku nams" piešķir pasākumam papildus maģiju un radošumu, nodrošinot, ka šī diena būs pilna ar smiekliem, jautrību un neaizmirstamiem mirkļiem, kas ilgi paliks atmiņā visiem pasākuma apmeklētājiem.

1408524982_13778.jpg
852116466_13778.jpg
838770513_13778.jpg