Satiec Zobu feju un iepazīsti jaunu, unikālā Zobu fejas dienasgrāmatu!


“Petrago Kids” ir izveidojuši unikālu, vēl nebijušu produktu – “Mana zobiņu dienasgrāmata”. Tā ir radoša un pamācoša grāmata ar kuras palīdzību bērns var nogādāt savus izkritušos piena zobiņus Zobu Fejaiun sekot līdzi savai zobu higiēnai. Izstādē “Bērnu Pasaule 2024” apmeklētāji varēs gan iepazīt jauno grāmatiņu un pat sastapt īstu Zobu feju! Būs rotaļas un dažādi pārsteigumi!

Grāmatiņas “Mana zobiņu dienasgrāmata” funkcija ir veicināt bērna zobu tīrīšanu un kopšanu caur iztēli. Grāmatā iekļauta vēstule no zobu fejas, īpaša zobu diagramma, kurā bērns var sekot līdzi saviem izkritušajiem piena zobiņiem ar uzlīmju palīdzību. Pildspalva, ar ko pierakstīt izkritušā zobiņa vērtējumu pēc bērna ieskatiem. Taču galvenā detaļa ir kastīte ar atveramu vāciņu, kurā ielikt izkritušo zobiņu, lai zobu feja tam pa nakti var atnākt pakaļ un samainīt pret pelnīto balvu (tādā veidā atvieglojot vecākiem bērna piena zobu paņemšanu zem spilvena, jo grāmatiņa stāvēs uz galda). Un uz grāmatas aizmugurējā vāka ir zobu tīrīšanas instrukcija, kas veicina bērnu tīrīt zobus, jo to padara kā uzdevumu – spēli.

Līdzās “Petrago Kids” būs arī viena no labākajām Latvijas animatoru kompānijām “Sapņu Ballītes” ar vairāk nekā 8 gadu pieredzi animatoru pakalpojumos. Bērni varēs gan rotaļāties, gan fotografēties ar Zobu Fejas tēlu, kā arī tik pie dažādiem pārsteigumiem!

“Petrago Kids” ir jauns ģimenes uzņēmums, kurš specializējas pamācošos un pašu veidotos bērnu produktos. “Petrago Kids” galvenais mērķis ir iesaistīt bērnus mācībās, izmantojot radošumu un iztēli. Produkti piedāvā vairāk nekā tikai stāstus. Tie sniedz bērniem taustāmu un praktisku pieredzi, lai vēl vairāk iesaistītu viņus stāstīšanas un mācīšanās burvībā.

“Petrago Kids”
TikTok: https://www.tiktok.com/@petragokids
Instagram: https://www.instagram.com/petragokids/
Facebook: https://www.facebook.com/petragokids/
Tālrunis: +371 29905527

“Sapņu Ballītes”
TikTok: https://www.tiktok.com/@sapnuballites
Instagram: https://www.instagram.com/sapnuballites/
Facebook: https://www.facebook.com/sapnuballites/
Tālrunis: +371 24551994

1779964727_13773.jpg