Mākslas terapija bērna veselībai un attīstībai. Bez maksas konsultēs “Veselības centrs 4” mākslas terapeite Ingrīda Zvēra


Tikai 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 13.00 bez maksas individuālas konsultācijas mākslas terapijā sniegs “Veselības centra 4” filiāles “Bērnu veselības centrs” mākslas terapeite, Lielbritānijas Vizuāli plastiskās mākslas terapeitu asociācijas biedre Ingrīda Zvēra.

Mākslas terapija ir piemērota bērniem jau no agrīna vecuma, tā palīdz cīnīties ar depresiju, trauksmi, stresu, ceļ pašvērtējumu, palīdz regulēt emocijas, kā arī veicina bērna attīstību. Tā var veicināt atveseļošanās procesu, jo īpaši gadījumos, kad dziļi pārdzīvojumi vai citi iemesli liedz vārdos pateikt, kā bērns jūtas.

Ingrīda Zvēra vizuāli plastiskās mākslas terapiju apguvusi Goldsmita universitātē Londonā (Goldsmiths, University of London, pirmā universitāte Eiropā, kas sagatavo mākslas terapeitus). Ingrīda Zvēra ir Lielbritānijas Vizuāli plastiskās mākslas terapeitu asociācijas (British Association of Art therapists – BAAT) biedre. Veic psihoemocionālo izpēti un novērtēšanu bērniem no divu gadu vecuma. Realizē mākslas terapijas procesu, izmantojot vizuāli plastiskās mākslas formu. Palīdz klientiem pārvarēt daudzveidīgas veselības un sociālās problēmas.

Lai pieteiktos konsultācijai ir obligāti iepriekš jāreģistrējas: https://ej.uz/fxky
Visu speciālistu konsultāciju programmu skatīt šeit: www.bt1.lv/bernupasaule

Ingrīda Zvēra pieņem pacientus no 2 līdz 18 gadu vecumam “Veslības centrs 4” filiālē “Bērnu veselības centrs”.
Vizuāli plastiskā mākslas terapija tiek izmantota rehabilitācijas un ārstēšanas nolūkos bērniem un jauniešiem ar:
• smagiem un vidēji smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem;
• autiskā spektra traucējumiem;
• uzmanības deficīta sindromu;
• smagām emocionālām traumām;
• uzvedības traucējumiem;
• posttraumatiskā stresa sindromu.
Plašāk par pakalpojumu: https://ej.uz/k2t4

183083811_13768.jpg
5955475_13768.jpg